IN DEMI S T In het vorige nummer van Kaartbulletin heeft Uw redaktie het bestuur van de Kartografische Sectie gesuggereerd in het najaar van dit jaar als- nog enige studiedagen te organiseren. Inmiddels zijn er enige maanden verstreken, waarin het duidelijk is geworden, dat er dit jaar geen stu diedagen zullen worden gehouden. '"/aar dit jaar de studiedagen de mist ingingen, kijken wij dus met be- langstelling uit naar wat het körnende jaar ons brengen zal. Er zijn redenen ora aan te nemen dat de vooruitzichten voor I967 even- eens minder gunstig zijn. Natuurlijk is daar de IGA Technische Conferen- tie, welke in april te Amsterdam zal worden gehouden. Doch reeds nu staat vast dat volledige deelname enige honderden guldens zal gaan kosten. Bo- vendien ligt het voor de handdat het volgen van de Conferentie een be- hoorlijke talenkennis voorondersteltHet hoge wetenschappelijke niveau waarop deze conferentie zieh ongetwijfeld zal gaan afspeien zal voor Ve len van ons slechts in beparkte mate toegankelijk zijn, zo wij al over de financiele middelen beschikken om te kunnen deelnemen. De enorme organisatorische werkzaamheden waarvoor het bestuur zieh ge- plaatst weet, doet de veronderstelling rechtvaardigen, dat de heren van het bestuur aan het organiseren van studiedagen in 1967 niet zullen toe- komen. Toch zullen wij hen dit nauwelijks kwalijk kunnen nemen. De tij- dens de laat.ste algemene ledenvergadering uitvoerig toegelichte omvang- rijka beslommeringen van ons bestuur maken dit, ondanks het "apparaat" dat zij achter zieh hebben, aannemelijk. In 1965 organiseerde Uw redaktie de studiedagen in Valkenburg, dit jaar werd de excursie naar Parijs door de heer Bertrand c.s. verzorgd. 'hLj vragen ons af wie voor het volgend jaar de last van het organiseren van studiedagen van de schouders van het bestuur zal kunnen en willen nemen. Nu is het de tijd om ons hierover te beraden, want uit ervaring weten wij dat de voorbereiding van studiedagen een lange tijdsduur ver eist. Indien niemand zieh hiervoor zal opwerpen voorzien wij het weinig aantrekkelijke beeld, dat volgend jaar de studiedagen zullen blijven waar ze dit jaar terecht zijn gekomens namelijk in de mist Aij menen onze bezorgdheid hiervoor tijdig te moeten uitspreken om het risico te vermijden dat we wegens tijdnood voor een voldongen feit komen te staan. Redaktie 11-5

Kaartbulletin | 1966 | | pagina 7