B E R I C H T E N Ledenlijst (5e aanvulling op de opgave in Kaartbulletin no 7) Nieuwe leden; M.F .Boode - Abrikozenstraat ll8a - Den Haag R.W.Brest van Kempen - Pr.Hendrikstraat 8 - Oost-Souburg I.Gillissen - Langevieleweg 57 - Middelburg E.de Gries - Suerabajastraat 29A - Groningen (kartogr.tekenaar Wolters) T.Klok - Vreeswijkstraat 94 - Den Haag J .G.van der Kraan - Turf kaai 3«-" Middelburg B.Lieffering - Rozenstraat 87 - Den Haag R.J.Munneke - Emmastraat 27' - Amsterdam-Z. F.A.M.Noldus - Esdoornlaan 55 Roosendaal T.Ottink - Gevers Deynootweg 141 - Scheveningen G.Piket - Loevesteinlaan 203 Haag (techn.hoofdambt.Rijkswaterstaat N.C.Schölten - Wijnroeierpad 10 - Delft Ir .J .G.Tiemeijer - Esdoornlaan 15 - Heemstede D.E.de Winter - Meppelweg 1472 - Den Haag (topograaf Top.Dienst) Geodätisch Laboratorium, Bibliotheek - Kanaalweg 4 - Delft (alle-en Kaart bulletin) Redactie "Geodesia" - Pippelingstraat 3 - Eindhoven (ontvangt allein tijd- schrif ten Herrn Dr.P.Genzel - Dir.der Erwerbungsabteilung - Deutsche Staatbibliothek Postfach 1312 - Berlin 108/DDR (Ontvangt alleen tijdschriften) Wi.i zigingen R.J.M.J.Bertrand - Avondsterlaan 13 - Groningen (v.h.Loppersum) M.A.G.Bos - Roggekamp 529 Den Haag J .A.R.v .d .Drieschs - v.Zuylen van Nijeveltstraat 38 Wassenaar (v.h.Amstel veen A.J.van Geel - Langswater 379 - Amsterdam (Osdorp) Drs.P.W .Geudeke 7 Hoornbruglaan 37 Rijswijk Z.H. (v.h. Utrecht) W.A.Haidt - Sportlaan 123 Haag Th.C.Henneman - Fahrenheitstraat 689 - Den Haag W.O.van den Hoonaard - GiantYellowknife, N.W.T.Canada (v.h. Den Haag) J.F.Huffener - Chopinstraat 31 - D0n Haag DrsPh.A.C.Jansens - Thomas a Kempislaan 31 - Almelo (v.h.Heerlen O.E.de Lange - c/o Üström, Industrigatan 14 nb - Stockholm-K, Zweden (v.h. Hamburg J.R.Luyendijk - Erasmusplein 99 - Dsn Haag J.Pasman - Londen, niet nader bekend (v.h. Den Haag) Dr.H.Th.Verstappen - Dr.H.Beguinlaan 54 - Voorburg Geen lid meer Ahrend Globe - Amsterdam (bedankt) J.J.Bink - Leiden (overleden) H.J.A.Jonker - Den Haag (bedankt) 12-6

Kaartbulletin | 1967 | | pagina 8