BERICHTEN E e n Cartografisch Adviesbureau In Dan Haag bestaat sinds kort het Cartografisch Adviesbureau "Carad" opgerieht en geleid door de heer T.Ottink, die voorheen directeur was van de drukkerij Marchand - Paap - Strooker alsmede van het Europees Cartografisch Institüut. "Carad" verstrekt op verzoek adviezen ovdr reproduktietechniekenmateri- alen, drukkerijen e.d. terwijl tevens passende Offerten gemaakt kunnen wor den. Ook alle voorkomende werkzasmhedenvan groot tot klein kunnen door of via "Carad" verzorgd worden omdat er overeenkomsten afgesloten werden met enkele grote grafische ondernemingen. Speciale aandacht besteedt de heer Ottink aan de kaartbeschrifting, waar- voor hij nieuwe mogelijkheden ziet. Ledenli.ist (6e aanvulling op de opgave in Kaartbulletin no 7) Nieuwe leden» Mevr.dr.H.S.Verduin-Muller - Valklaan 17 - Maartensdijk K.A.M.Oude Brunink - Rembrandtstraat 15 - Nijmegen Wi.j zigingen J.Amman jr. - Jan Barendselaan 185 - Poeldijk (was Den Haag) K. Doets - Dr.Schaepmanlaan 14 - Driebergen (was De Bilt) T.Klok - S^estdijksekade 623 - Pen Haag L.C.Verhulst - Johan Wagenaarlaan 67 - Maässluis (was Den Haag) Drs.G.F.Willems - Anna Vondelstraat 10 - Amsterdam 13 G.K.Wijk - Hoofdstraat 4 - Uithuizermeeden Geen lid meer: W.L.K.Burgerman - Den Haag (bedankt) M.L.E.Gemmeke - Arnhem bedankt F.Huybregs - Rotterdam (bedankt) K.C.Mooyman - Scheveningen (bedankt) L.P.de Pater - Waddinxveen (bedankt) J.A.Verduin - Reeuwijk (bedankt) J.H.F.N.van Reuth - Nijmegen (afgevoerd) Programmawij ziging In de circulairegedateerd 28 februari 1967die U onlangs ontving staat in het programma van de Internationale Conferentie vermeld dat op donderdag 20 april o.a. de onderwerpen atlaskartografie en metakartografie besproken 13-7

Kaartbulletin | 1967 | | pagina 9