Geachte medeleden, Zoals U wellicht bakend is hebben hat Europees Cartografisch Instituut en het Cartografisch Instituut Bootsma, beide gevestigd in den Haag ter gelegenheid van de Third International Conference on Cartography in april van dit jaar gehouden te Amsterdam aan de deelnemers een dooe aangeboden waarin kaartfragme nten van in Ne- derland geproduceerde kaartwerken opgenomen zijn. De fragmenten zijn op karton geplakt en voorzien van een körte begeleidende tekst in het Engels en het Frans. Het aantal fragmenten bedraagt ongeveer 75 stuks. Het geheel geeft een goede indruk van wat er in Neder- land op kartografisch gebied gepresteerd wordt. De reacties waren in het algemeen zeer enthousiast. Een klein aantal dozen is nog over. Gei'nteressesrden kunnen deze kopen voor f. 10,- per stuk. Het Bestuur van de Kartografische Sectie van het Koninklijk Nederlands Aardrijkskundig Genootschap Steide het op prijs dat de leden van de Sectie eerst in de gelegenheid gesteld worden de doos aan te schaffen. Wij verzoeken U daarom Uw eventuele bestelling voor 15 Oktober a.s. te plaatsen door het overmaken van het desbetreffende bedrag op giro no. 484407 ten name van de penningmeester van de Kartogra- Fische Sectie van het K.N.A.G. te den Haag onder vermelding van het woord "CONGRESDOOS"De toezending geschieht franco. M. Turksma M.de Smit N.V.Suropees Cartografisch Instituut N.V.Cartografisch Instituut Boct sma Tel. 070-390120 Tel. 070-183369 Correspondentieadres8 Postbus 1886, Den Haag S

Kaartbulletin | 1967 | | pagina 39