Wijzigingen: Urs. J. Abrahamse - Kamperfoelieweg 32 - Eelde (was Groningen) A.C. Bertoen - Verbenalaan 61 - Aerdenhout (was Amsterdam) Dr. D.P. Blok - p/a Centr. Comm. Onderzoek v.h. Ned. Volkseigen - Keizersgracht 569-571 - Amster dam M. Dansen - Mauritslaan 21 - Hillegom M. F. Fortuin - Pijperring 168 - Delft Drs. J.A. van Ginkel - Mauritslaan 10 - Hoevelaken (was Zevenaar) R.J.M.H. Hillegers - Jacob Canisstraat 12d - Nijmegen A. van den Hoven - Breitnerstraat 7 - Goes (per abuis gewijzigd in Kaartbulletin 19) G.W. J. van Omme - Frankenweg 51 - Wijk bij Duurstede (was Utrecht) Drs. W. Roeleveld - Ch. de Montpensierlaan 51 - Amstelveen (was Groningen) B.W. Siemens - Heide en Watersteeg 4 - Haren (was Norg) B. Voskuyl - Körte Ambachtlaan 32 - Zwijndrecht (was Dordrecht) Ir. L. van Zuijlen - Weteringlaan 11 - Delft Stichting voor Bodemkartering - Lawickse Allee 136 Wageningen (was Bennekom) Algemene Dienst Rijkswaterstaat - Koningskade 27 - Den Haag Geen lid meer: F.H. van den Brink - Amsterdam C. A.P. van Disseldorp - Berg en Dal Mej. T. J. de Jong - Amsterdam J. G. van Klink - Den Haag D.G. Koning - Aalsmeer R. J. Munneke - Amsterdam (Z.) J. Schokkenkamp - Den Haag (overleden) Drs. J. Wink - Terneuzen Gemeente Hilversum Aantallen: 305 pers. leden; 53 instit. leden; 10 abonndrs Kaartbulletin J.H. Band - Dellaertlaan 144 - Badhoevedorp (was Hoofddorp) Mej. N.K. Bierma - Weth. Frankeweg 3611 - Am sterdam O. Drs. E.S. Bos - Guido Gezellelaan 17 - Delft 4 M.C. Breemans - Guido Gezellelaan 63 - Delft 4 L. Colette - Pijperring 158— Delft D. van Foeken - p/a Uitg. Mij. Meulenhoff - Prin- sengracht 468 - Amsterdam Jvan Henten - Nw. Loosdrechtsedijk 194B - Loos- drecht W. C. van den Hoonaard - 764 Regent - Fredericton, New Brunswick - Canada (was Montreal) R. de Jonge - IJsselstraat 59A - Groningen J.G. van der Kraan - Dirk Costerplein 189 - Delft (was Middelburg) JG. van der Poel - Van Borselelaan 10 - Ede Mej. C.P. J. Roest - Zwedenburg 72 - Den Haag Mej. J.G.M. Satijn - Linnaeusstraat 201 - Amster dam (was Heerlen) A.H. Verroen - Gijsbrecht van Nijenrodestraat 163 Breukelen (was Rijswijk) Drs. A. de Zeeuw - p/a Isendoornstraat 1 - Zutphen Adressograph-Multigraph (Ned) N. V. - Polakweg 7 Rijswijk (Z.H.) (was Den Haag) Geografisch Instituut - Transitorium II - Heidelberg- laan 2 - Utrecht J.W. F. Bunge - Nijmegen D. de Jong - Schiedam Mevr. M. Karmon - Delft J. Knulst - St. Maartensdijk (Zld.) Mej. C.M. de Mooij - Groningen FAMNoldus - Roosendaal R. Visser - Amsterdam Drs. A.N. Witter - Emmen American Embassy - Den Haag (ontving Kaartbul letin) 6 KB 22

Kaartbulletin | 1970 | | pagina 8