Nr. 23 - augustus 1970 blz. 2 2 5 H.Goudriaan 10 prof. F.J.Ormeling 12 JSchokkenkamp 19 drs. P.W.Geudeke Nr. 24 - december 1970 blz. 7 O drs. J.E.Romein O 10 12 drs. P.W.Geudeke 17 ir. G.G.L.Steur 28 prof. F.J.Ormeling 30 prof. F.J.Ormeling 32 prof. F.J.Ormeling Nr. 25 - april 1971 blz. 2 7 J. E. Römern 16 G.E.Stine 21 F. J.Ormeling 22 drs. A.H.Sijmons 30 A.H.Verroen Nr. 26 - juli 1971 blz. 2 9 A.H.Verroen 14 A.H.Verroen 16 prof. C.Koeman 23 drs. J.E.Romein 21 M.Karmon 25 A.J.Karssen 27 prof. F.J.Ormeling Nr. 27 - September 1971 blz. 2 Redaktie 2 3 ir. J. C.Pape - Uit de bestuursvergadering - Berichten: Verslag algemene ledenvergadering, ITC verhuist naar Enschede, Atlantes Neerlandica, Ledenlijst aanvulling - Wroeters in ons dierbaar plekje grond (geill.) - Indrukken van italiaanse kartografendagen - De nederlandse zeekaart (III) - Geogr. en Kartogr. VI: Het gebruik van kaarten - Uit de bestuursvergadering - Berichten: Contributiebetaling 1971, Werkgroep Historische Kar- tografie, Zesde ICA conferentie 1972, ICA-werkgroep: Communi- catie in de Kartografie, Aflevering 1971 van de Atlas van Neder- land, Millimeterverdeling op polyesterbasis, Doetumee? Groot onderzoek landkaarten. De nederlandse stichting Informatie- en Documentatiecentrum voor de kartografie, 400 jaar atlas, Auteurs- rechten, Ledenlijst aanvulling - Ingezonden brief - Afscheid direkteur Top. Dienst - De Kartografendag te Wageningen - Geogr. en Kartogr. (Vlla): De kaart in het geografisch onderzoek (gem.) - Bodem en kartografie - Goed voorbeeld (Toeristenkaarten) - Arbeitskurs Niederdollendorf 1970 - Kartopoesie - Uit de bestuursvergadering - Berichten: Dr. R.Skelton overleden, Wegvervoerskaart Amsterdam, Kartografendagen te Budapest (aug. 1971), Jubileum ir. P.J.Bakker, Tijdschrift v. Kadaster en Landmeetkunde opgeheven, Ahrend N.V., Benoeming prof. Ormeling aan ITC, Eerste nederlandse Landkaar- teningenieur, Onderzoek hist. kart. Suriname, Recente publikaties historische kartografie, Werkgroep Hist. Kartogr., Kaart en kleur, Kartografie is ook een kunst - Over landmeten en kartografie - Mijlpalen in de geschiedenis van de kartografie (geill.) - De nationale atlas van de Verenigde Staten - Nieuwe ontwikkelingen rondom de nationale atlas (geill.) - Voor de jongeren: Kaartschrift II - De loodzetterij (geill.) - Uit de bestuursvergadering - Berichten: De kartografische afdeling van het ITC, Autokaart Bel- gie - Luxemburg, Conferentie geschiedenis van de kartografie, Werkgroep Historische Kartografie, Postzegelverzamelaars opge- letFacsimile uitgaven, Een atlas voor 300.000 gülden, Automa tische registratie van topografie en leidingen, Nieuwe voorzitter KNAG, Artikel over afdeling kartografie van de A.N.W.B., Lei- dingenregistratie, Facsimile atlas van oude surinaamse kaarten, 47e druk Grote Bosatlas, Ledenlijst aanvulling - Verslag studiedagen (Reproduktie) Verslag ledenvergadering 1 III.) 400 jaar atlas, kritische inleiding Martinus de Smit verlaat het bestuur Atlas van Jerusalem J.H. Ch.Wekker bezoekt Nederland Een duits Kaartbulletin (WUF) Een KB-special Adreswijziging secretaris Bodem en Kartografie II - De bodemgesteldheid in het excursiege- bied (Gelderse Vallei en Veluwe) (25 blz., 14 illustraties) 22 KB 37

Kaartbulletin | 1974 | | pagina 24