Nr. 28 -januari1972 blz. 2 2 9 13 A. J.Kar ssen 19 ir. W. J.F.Krietemeijer 23 drs. G.F.Willems Nr. 29 - mei 1972 blz. 2 2 6 7 A-J- Karssen 13 ir. G.G. L. Steur 19 drs. F.J.Ormeling Nr. 30 - augustus 1972 blz. 2 5 A.J.K. 6 drs. P.W.Geudeke 13 dr. J.J.C. Piket 18 prof. C.Koeman 19 prof. J.A. Huisman Nr. 31 - november 1972 blz. 2 2 6 drs. G.F.Willems 8 drs. F.J.Ormeling 10 prof. J.A.Huisman 13 A. H. Verroen 21 F. J. v.d.Winden Nr. 32 - april 1973 blz. 2 2 8 H.J.van Dorsser en A.I. Salomb 10 F. J. v.d.Winden 14 Redaktie 17 ir. L. van Zuylen 24 - Uit de bestuursvergaderingen - Berichten: Prijsverhoging losse nummers Kaartbulletin, Karto- grafische prijsvraag KNAG, Nieuwe polyester tekenfilm, Verslag kartografendag, Van het bestuur, Nieuwe catalogus Top. Dienst, Kartografie in Zichtenburg, Kartografie in de Plaspoelpolder, TentoonStelling kartografie der Nederlanden (Brüssel), Nieuw ver sehenen stadsplattegronden, De Kartografiecursussen aan het ITC, Een brits "Kaartbulletin", Ledenlijst aanvulling - Vervaisingen in de Sovjetkartografie -De projektie met partiele schaalvergroting - Computer en plotter als hulpmiddel voor schaalverkleining van kaarten - Prof. Rado in Nederland - Uit de bestuursvergaderingen - Berichten: Direktie ECI, Rektifikatie, Postzegel van het Deltaplan, Verslag IVe Int. Conf. over geschiedenis v.d. Kartografie, Aard- rijkskundeboeken in kleur - Verslag studiedagen (Geomorfologie) - De Grote Bosatlas 1971 - Bodem en kartografie III: Een nieuwe indeling en benaming van de nederlandse gronden (geill.) - Kaarten voor het luchtvaarttoerisme - Berichten: Kartografendag, ANWB-autokaart 1 200.000, Aanvul ling KB 29, Kartografie en Planologie, Standaardisering van aard- rijkskundige namen, Britse kartografendagen, Kartografencursus ITC, Collectie Bodel Nijenhuis 100 jaar, Versehenen reprodukties, Ledenlijst aanvulling (de lOe!) - Jaarvergadering en atlasdiskussie - De nieuwe wegenklassifikatie op de Topografische kaart (geill.) - Vijf europesche top. kaarten (geill.) - De Computer maakt een register - De autoweg als namengenerator (I) - Uit de bestuursvergadering - Berichten: Eerbewijzen voor prof. Koeman, Belgische vereniging voor kartografie ontbonden, Vijfde int. conferentie over geschiede nis v.d. kartografie, Klimaatatlas Nederland versehenen, Repro- duktie oude kaart van Amsterdam, Scheepvaartmuseum naar 's lands zeemagazijn, Aardrijkskundeboekjes over de Ver.Staten, Ledenlijst aanvulling, ICA nieuws - Een diskussie over een nieuwe editie van de atlas van Nederland De Utrechtse studentenbevolking in kaart gebracht (met bijlage) - De autoweg als namengenerator (slot) Naar uniformiteit van de grootschalige kaarten? Milieuvervuiling en de bijdrage daarin van de grafische industrie (I) Uit de bestuursvergadering Berichten: ICA nieuws, Werkgroep historische kartografie, ITC- nieuws, Rijksweg 12 'Het Hazepad', Jury-oordeel Menno Hertz- berger-prijs, Versehenen publikaties in 1972 (hist.kart.Wol- ters-Noordhoff, Grafisch tijdschrift opgeheven, Aankondiging nieuwe ledenlijst. Versehiiiende Systemen van geomorfologische detailkartering (1 25.000) Milieuvervuiling en de bijdrage daarin van de grafische industrie (slot) Zo kan hetmaar zo kan het ook! Qnderzoek naar een eventuele behoefte aan fotokaarten (met bijlage) Berichten: Proefneming grootschalige basiskaart, Studiedag groot schalige basiskaart KB 37 23

Kaartbulletin | 1974 | | pagina 25