KARTOGRAFISCHE SECTIE BESTUURSMEDEDELINGEN Voorlopig Bestuur: Dr F. J. Ormeling, Voorzitter, Kamplaan 21, Groningen; Ir C. Koeman, Secretaris, Park Arenberg 71, De Bilt; M. de Smit, Penningmeester, Laan van Poot 124, 's-Gravenhage. Leden: Ernst Crone, Bergen; Drs W. F. Heine meyer, Amsterdam; F. W. Michels, Amsterdam; Drs J. E. Romein, Groet; J. Schok- kenkamp, 's-Gravenhage. Sub-Redactie-Commissie Dr F. J. Ormeling; Ir C. Koeman, Park Arenberg 71, De Bilt, Secretaris. Verzoeke alle kopij en recensie-exemplaren te zenden aan het Redactie-Secretariaat van het T.A.G., Noord Houdringelaan 28, Bilthoven. Het Tijdschrift verschijnt in januari, april, juli en Oktober. Losse nummers en abonnementen aan te vragen bij het secretariaat van de Karto- grafische Sectie, Park Arenberg 71, De Bilt. Alle correspondentie betreffende het lidmaatschap (adreswij zigingen etc.) dient uit- sluitend aan het Secretariaat, Park Arenberg 71, De Bilt, gericht te worden. 1. Het Voorlopig Bestuur van de Kartografische Sectie ontving bericht van Mr S. J. Fockema Andreae dat hij zieh genoodzaakt ziet om, wegens de drukke werkzaam- heden die een nieuwe werkkring voor hem meebrengen, te bedanken voor de funetie in het voorlopig bestuur van de Kartografische Sectie. 2. In de op 13 februari j.l. te Utrecht gehouden vergadering van het voorlopig be stuur van de Kartografische Sectie werd besloten tot het instellen van een Werkgroep voor de Geschiedenis van de Kartografie. Deze werkgroep zal zijn activiteiten binnen het kader van de Kartografische Sectie ontplooien. INHOUD Kartografie 201 Samenstelling Bestuur en Bestuursmededelingen, 202. ArtikelenDrie Nieuwe Kaartvormen (met 5 figuren en een 'summary') F. W. Michels 203 BesprekingenNachrichten aus dem Karten- und Vermessungswesen (J. Schokkenkamp), 209. Soviet Central Asia and Kazakhstan (J. Schokkenkamp), 210.

Kartografie | 1959 | | pagina 2