254 KARTOGRAFISCHE SECTIE Bestuur: Dr. F. J. Ormeling, Voorzitter, Kamplaan 21, Groningen; Dr. ir. C. Koeman, Seeve tals, Park Arenberg 71, De Bilt; Dr. J. J. C. Piket, 2e SecretarisSt. Annastraat 418, Nijraegen; M. DE Smit, Pennningmeester, Laan van Poot 124, 's-Gravenhage, giro 484407; Drs. J. E. Romein, Viee-Voorzitter, Groet; Leden-, Drs. W. F. Heinemeijer, Amsterdam; W. -K, den Hengst, Delft; F. W. Michels, Amsterdam; Drs. P. Pronk, Wassenaar. Ere-lid: J. Schokkenkamp, 's-Gravenhage. Sub-Redactie-Commissie: Dr. H. Th. Verstappen; Dr. ir. C. Koeman, Secretaris. Werkgroep voor de Geschiedenis van de Kartografie: Mr. B. van 't Hoff, Burnierstraat 42, 's-Gravenhage, Voorzitter; Dr. ir. C. Koeman, Park Arenberg 71, De Bilt, Secretaris. Alle correspondentie betreffende het lidmaatschap van de Kart. Sectie (adreswijzigingen etc.) dient uitsluitend aan het Secretariaat, Park Arenberg 71, De Bilt, gericht te worden. Losse nrs. en ab. van de 'Mededelingen' kunnen eveneens aangevraagd worden bij het Secretariaat. Prijs van de losse nrs. 1,50 per aflevering. Jaarlijkse contributie voor het lidmaatschap van de Kartografische Sectie: Gewone leden: 10, Institutionen leden 40,Voor leden die tevens lid zijn van het K.N.A.G. zijn deze bedragen resp. f 5,en f 20,Junior leden en Studenten 5, Verzoeke alle kopij, advertentie-opdrachten en recensie-exemplaren te zenden aan het Redactie- Secretariaat van het T.A.G., Noord Houdringelaan 28, Bilthoven. AANKONDIGING KARTOGRAFENDAG EN VAKTENTOONSTELLING OP 4, 5 EN 6 NOVEMBER 1964 De Nederlandsche Landmeetkundige Federatie en de Kartografische Sectie van het K.N.A.G. organiseren gezamelijk de Nederlandse Kartografendag op 4 november a.s. in het Jaarbeursrestau- rant aan het Vredenburg te Utrecht. Op deze dag en de twee volgende dagen (4, 5, 6 november) zal er tevens in het Jaarbeursgebouw aan het Vredenburg een grote vaktentoonstelling Kartografie gehouden worden.

Kartografie | 1964 | | pagina 4