100 KARTOGRAFISCHE SECTIE INHOUD Bestuur: Dr. F. J. Ormeling, Voorzitter, Bachlaan 39, Hilversum; Dr. J. J. C. Piket, Secre- taris, St. Annastraat 418, Nijmegen; M. DE Smit, Penningmeester, Laan van Poot 124, 's-Gravenhage, giro 484407; Drs. J. E. Romein, Vice-Voorzilter, Groet; LedenDrs. W. F. Heinemeyer, Amster dam; W. F. den Hengst, Delft; Dr. ir. C. Koeman, De Bilt; F. W. Michels, Amsterdam; Drs. P. Pronk, Wassenaar. Ere-lid: J. Schokkenkamp, 's-Gravenhage. Sub-Redactie-Commissie: Dr. H. Th. Yerstappen; Dr. ir. C. Koeman, Secretaris. Werkgroep voor de Geschiedenis van de Kartografie: Mr. B. van 't Hoff, Burnierstraat 42, 's-Gravenhage, Voorzitter, Dr. ir. C. Koeman, Park Arenberg 71, De Bilt, Secretaris. Alle correspondentie betreffende het lidmaatschap van de Kart. Sectie (adreswijzigingen etc.) dient uitsluitend aan het Secretariaat, St. Annastraat 418, Nijmegen, gericht te worden. Losse nrs. en ab. van de 'Mededelingen' kunnen eveneens aangevraagd worden bij het Secretariaat. Prijs van de losse nrs. f 1,50 per aflevering. Jaarlijkse contributie voor het lidmaatschap van de Kartografische Sectie: Gewone leden: 10, Institutionen leden 40,Voor leden die tevens lid zijn van het K.N.A.G. zijn deze bedragen resp. f 5,en f 20,Junior leden en Studenten 5, Verzoeke alle kopij, advertentie-opdrachten en recensie-exemplaren te zenden aan het Redactie- Secretariaat van het T.A.G., Noord Houdringelaan 28, Bilthoven. Kartografie99 Samenstelling Bestuur en Bestuursmededelingen100 Artikelen: De kaart van het Hoogheemraadschap der uitwaterende sluizen in Kennemer- land en West-Friesland H. Wormsbecher101 De nieuwe topografische kaart van de Nederlandse Antillen (met 1 pagina figuren) J. A. Meuter Nabeschouwing J. Schokkenkamp109 Besprekingen: The Penrose Annual 1964 (J. Schokkenkamp)112 Uit de tijdschriften112 Geografisch Tijdschrift; Revue Beige de Geographie; Acta Geographica; Erdkunde; Geo graphische Zeitschrift; Informationen des Institutes für Raumforschung; Kartographische Nachrichten; Petermanns Geographische Mitteilungen; Bollettino della Associazione Italiana di Cartografia; The Cartographic Journal; Geography; The Geographical Review; Photogrammetric Engineering; The Professional Geographer; Surveying and Mapping; The Canadian Surveyor; Soviet Geography. AankondigingenH' Nieuwe Atlassen, 115. Kaarten, 115. Publicaties, 117. Rijkswaterstaat Meetkundige Dienst, Rivierkaarten, 117. Topografische Dienst, 118.

Kartografie | 1965 | | pagina 6