_pD—Q TO Chef kartografische tekenkamer Karlografen de dienst der publieke Werken amsterdam r heeft bij de afdeling Grondbedrijf (Landmeten en Karto- grafie) een vacature voor De aan te stellen functionaris zal worden belast met de leiding van de vervaardiging van de kaarten van Amsterdam op diverse schalen, waarvoor kennis van en een ruime ervaring met de moderne wijze van kaartvervaardiging en reproduktiemethoden noodzakelijk zijn. Het bezit van het diploma landmeetkundig tekenaar van de N.L.F. of van een gelijkwaardig kartografisch diploma strekt tot aanbeveling. Salaris afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring tot 1500,per maand; premie A.O.W./A.W.W. voor rekening van de Gemeente. Vakantietoelage 6%. Verplaatsingskostenverordening van toepassing. Inlichtingen desgewenst bij de Hoofdingenieur-Landmeter ir. P. J. Bakker, Wibauthuis, kamer 620, Wibautstraat 3 te Amsterdam, tel. 02091 61 61, toestel 1267. Sollicitatiies onder no. M 8067 in te zenden bij de Directeur van de Dienst der Gem. Personeelsvoorziening, Jan Luijken- straat 94, Amsterdam-Z. Wij zocken in Bern die een goede opleiding genoten hebben en gewend zijn, nauwgezet en met zorg te werken. Geboden wordt, een aantrekkelijke en goed gehonoreerde werkkring, 5-daagse werkweek, pensioenfonds en een uitstekend gevoerde kantine. Sollicitaties met opgaaf over Uw werkzaamheden met evt. een werkvoor- beeld. loonaanspraken en de vroegste datum van intrede bij ons, zijn te richten aan: Hallwag A.G. Abt. Kartographie, Nordring 4, 3001 BERN. (Schweiz)

Kartografie | 1967 | | pagina 22