SCHEMA STRATIGRAFIE VAN ENKELE NEDERLANDSE ATLASSEN IN DE PERIODE 1800-1968 1800 10 20 30 40 50 60 70 80 90 J. B. Elwe L. A. C. Hesse; J. Covens E. Maaskamp; J. B. de Bouge J. S. van Esveldt-Holtrop A. J. Honkoop J. B. de Bouge F. J. Weygand Ph. Vandermaelen P. J. Prinsen; Erven Bohn F. Desterbecg J. van Houtrijve Jr. P. J. Mendel A. Baedeker; O. Petri A. Baedeker J. Jaeger H. Reding J. van Wijk Rz. J. Jaeger H. Friilink A. Braakensiek F. C. Brugsma J. Kuyper W. J. Geerling J. Kuyper P. van Santen; J. B. Kan J. Kuyper; N. W. Posthumus R. R. Riikens W. J. A. Huberts F. Bruins P. H. Witkamp P. R. Bos P. J. Veth A. A. Beekman R. Bos A. A. Beekman; R. Schuiling J. J. ten Have R. Bos Atlas. Atlas minimus universalis. Atlas faisant Partie du voyageur en Hollande. Atlas van Saksen. Nouvel atlas des Enfants. Petit atlas administrativ Atlas du monde; Atlas des Pays Bas. Atlas Universel. Hand- en Schoolatlas. Atlas van het Koningrijk der Nederlanden. Atlas van Noord-Nederland. Album voor de aardrijkskunde. Schoolatlas van alle deelen van de aarde. Kleine handatlas. Zakatlas. Schoolatlas. Atlas der gehele aarde. Atlas van het Koningrijk der Nederlanden en zijne bezittingen. Nieuwe handatlas der aarde. Atlas van het Koningrijk der Nederlanden. Atlas van het Koningrijk der Nederlanden. Atlas der wereld. Atlas voor Gymnasia en Instituten; Nieuwe atlas dergeheele aarde. Atlas van Nederland en de overzeesche bezittingen. Volksatlas van alle deelen der aarde. Oro- hydrografische en staatkundige atlas der geheele aarde. Schoolatlas van Nederland en zijne bezittingen. Nieuwe geografische atlas der geheele aarde. Het beeld der aarde. Schoolatlas van Nederland en zijne overzeesche bezittingen. Schoolatlas der geheele aarde. Atlas der geheele aarde. Schoolatlas van Nederland en zijne overzeesche bezittingen. Schoolatlas van Nederland en zijne overzeesche bezittingen. Schoolatlas der geheele aarde. Volledige school-atlas. Atlas der geheele aarde.

Kartografie | 1968 | | pagina 38