Leerplan in B< Rolinco Plus-plan (of hoe u door aandelen sparen wij Sparen? De gülden wordt elke dag minder waard. Slechts weinig rentepercentages kunnen daar tegen op. Wat dan. Risico's nemen met investe- ringen? Dat kan geld kosten. Bclcggen in aandelen? Aantrekkelijk. Maar hebt u tijd om elke dag beursberichten te bestuderen, uw aandelen te volgen? Rolinco Plus-plan voor u ideaal. Uitgerekend het mooiste Plan. Per maand betaalt u enkele tientallen guldens. Over 10, 15, 20 jaar hebt u een interessant aandelen-pakket Rolinco. En een flinke winst. Wat is Rolinco? Rolinco is ook internationaal een van de grootste beleggings-maatschap- pijen, met breed gespreide belangen in alle grote groeifondsen ter wereld. Met gekwalif iceerde beleggings-expcrts. Zwart op wit kunnen wij u aantonen dat Rolinco t.o.v. andere beleggings- fondsen de meest konstante en opti male groei vertoont! Rolinco winsten zijn üw winsten. Rolinco heeft als het wäre de struktuur van een coöperatie. Als u aandeelhouder benthebt u alle inspraak. En het volle profijt van de resultaten! Wij willen u graag uitleggen dat geen z.g. „manage- mcntcompany" met de grote winsten gaat strijken. Rolinco biedt u het laagste kostenpercentage. Als ambtcnaar verdient u een prcmie. Van de Overheid krijgt u ccn premie als u in een aandelcn- spaarplan spaart. Dat maakt het nog voordcliger. En interessant: het Plan is gebaseerd op een levensverzekering, dus gedurende de looptijd extra zeker- heid voor u en uw gezin. Plus dat hierdoor het Rolinco Plus-plan de voordeligste manier is om aandelen Rolinco te verwerven. Dit kunnen wij u aantonen.

Kartografie | 1970 | | pagina 20