Kartografische Sectie K Inhoud MEDEDELINGEN NR 53 (1971) Bestuur: Ir. p. j. bakker, Voorzitter, Gerard Doulaan 27, Muiderberg; Drs. j. e. romein, Vice-voorzitter, Sluislaan 17, Bergen (N-H); Drs. G. f. Willems, Secretaris, Riouwstraat 5, Den Haag; m. de smit, Penningmeester, Laan van Poot 124, Den Haag, giro 484407; Leden: Prof. dr. ir. c. koeman, De Bilt; Dr. j. J. c. piket, Nijmegen; g. d. raasveldt, Den Haag; a. ras, Delft; Ir. j. a. c. e. van roermund, Delft; a. van der waag, Delft. ErelidProf. dr. f. j. ormeling, Hilversum. Werkgroep voor de geschiedenis van de kartografie: Prof. dr. ir. c. koeman, De Bilt, Voorzitter Mevr. m. donkersloot-de vrij, Secretaresse. Werkgroep kartografische terminologie; Drs. j. e. romein, Sluislaan 17, Bergen (NH), Voor zitter; Drs. e. s. bos, Guido Gezellelaan 17, Delft, Secretaris. Voor de volgende zaken wende men zieh tot de Secretaris, Drs. g.f.willems, Riouwstraat 5, 's-Gravenhage 1. Correspondentie betreffende het lidmaatschap van de Kartografische Sectie (adreswijzigin- gen enz.). 2. Bestelling van losse nrs 1,50) en abonnementen op de 'Mededelingen'. 3. Bestelling van losse nrs /2,00) en abonnementen op het 'Kaartbulletin'. Verzoeke alle kopij en recensie-exemplaren te zenden aan het Redactie-secretariaat van het Geografisch Tijdschrift, Noord Houdringelaan 28, Bilthoven. Advertentie-kopij zenden aan Intermedia Groningen N.V., Oude Boteringestraat 22, Gro ningen. Kartografie c. koeman, Documentatie in de Kartografie I 83 Berichten uit de Kartografie e. s. bos, Het Internationaal Kartografisch Woordenboek - Multilingual Dictionary of Technical Terms in Cartography a. van der waag, Beknopt verslag van de I.C.A.-conferentie 1970 te Stresa 90 92 Boekbespreking fauser, a., Die Welt in Händen. Kurze Kulturgeschichte des Globus (C.K.) 92 Nieuwe kaartbladen Hydrografische Dienst der Kon. Ned. Marine - 93; Topografische Dienst - 96; Rijks- waterstaat Algemene Dienst - 96; Rijkswaterstaat Meetkundige Dienst - 96.

Kartografie | 1971 | | pagina 2