ACADEMICUS PPD zu id-holland De Provinciale Pianologische Dienst in Zuid-Holland onderscheidt in zijn taak drie hoofdaspecten, te weten: het pianologisch onderzoek het opstellen van regionale plannen het toetsen en begeleiden van gemeentelijke plannen. De afdeling regionale plannen heeft als taak een zodanige ruimtelijke vorm te geven aan de ontwikkelingen dat een aantrekkelijke woon-, werk- en recreatieomgeving gehandhaafd blijft of ontstaat. De onderafdeling land- schapsbouw en recreatie van de afdeling regionale plannen houdt zieh in hoofdzaak bezig met de ontwikkeling van de openluchtrecreatie en de op- bouw van het landschap. Bij deze onderafdeling is plaats voor een die in Staat is in teamverband aan het brede scala van mogelijkheden en wenselijkheden betreffende bovengenoemde recreatieve en landschappelijke aspecten een creatieve inbreng te leveren: in de ontwerpwerkzaamheden - bij het opstellen van voorstudies en/of basisplannen met betrekking tot de toetsing van gemeentelijke plannen bij de voorbereiding van streekplannen ten behoeve van overige beleidsadviezen. Voor de vervulling van deze vacature met veelzijdige taakstelling gaan de gedachten uit naar een medewerker, bij voorkeur afgestudeerd in de stu- dierichting Tuin- en Landschapsarchitectuur van de Landbouwhogeschool, dan wel afgestudeerden in fysische geografie, de sociale geografie of de sociale psychologie met bekendheid van c.q. belangstelling voor het om- schreven werkgebied. Belangstellenden kunnen hun sollicitatie richten tot de hoofddirecteur van de Provinciale Pianologische Dienst, Koningskade 2, Den Haag. Nadere inlichtingen kunnen desgewenst worden ingewonnen bij ir. A. F. Hartman, telefoon (070) 264111, toestel 567.

Kartografie | 1971 | | pagina 18