Kartografische Sectie Inhoud MEDEDELINGEN NR 54 (1971) Bestuur: ir. p. j. bakker, Voorzitter, Gerard Doulaan 27, Muiderberg; drs. j. e. romein, Vice-voorzitter, Sluislaan 17, Bergen (N-H); drs. g. f. Willems, Secretaris, Riouwstraat 5, Den Haag; m. de smit, Penningmeester, Laan van Poot 124, Den Haag, giro 484407Ledert: prof. dr. ir. c. koeman, De Biltdr. j. j. c. piket, Nijmegen; g. d. raasveldt, Den Haag; A. RAS, Delft; IR. J. A. C. E. VAN ROERMUND, Delft; A. VAN DER WAAG, Delft. Erelid: prof. dr. f. j. ormeling, Hilversum. Werkgroep voor de geschiedenis van de kartografie: prof. dr. ir. c. koeman, De Bilt, Voorzit ter; Mevr. m. donkersloot-de vrij, Secretaresse. Werkgroep kartografische terminologie; drs. j. e. romein, Sluislaan 17, Bergen (NH), Voor zitter; drs. E. s. bos, Guido Gezellelaan 17, Delft, Secretaris Voor de volgende zaken wende men zieh tot de Secretaris, drs. g. e. Willems, Riouwstraat 5, 's-Gravenhage 1. Correspondentie betreffende het lidmaatschap van de Kartografische Sectie (adreswijzigin- gen enz.). 2. Bestelling van losse nrs 1,50) en abonnementen op de 'Mededelingen'. 3. Bestelling van losse nrs (kf 2,00) en abonnementen op het 'Kaartbulletin'. Verzoeke alle kopij en recensie-exemplaren te zenden aan het Redactie-secretariaat van het Geografisch Tijdschrift, Noord Houdringelaan 28, Bilthoven. Advertentie-kopij zenden aan Intermedia Groningen N.V., Oude Boteringestraat 22, Gro ningen. Kartografie c. koeman, In rnemoriam Dr. Raleigh Ashlin Skelton179 c. koeman, Documentatie in de kartografie II180 Besprekingen van kaarten en boeken Vit de tijdschriften Kartografie, verzorgd door f. j. ormeling188 Aankondigingen Publicatiesj 9q Atlassen190 Nieuwe kaarten191 Nieuwe kaartbladen192 Mededeling Benoeming Prof. dr. F. J. Ormeling tot hoogleraar Kartografie192

Kartografie | 1971 | | pagina 2