Kartografische Sectie Inhoud MEDEDELINGEN NR 57 (1972) Bestuur: ir. p. j. bakker, VoorzitterGerard Doulaan 27, Muiderberg; drs. j. e. romein, Vice-voorzitter, Achterweg 22, Groet (N-H); drs. g. f. Willems, Secretaris, Zichtenburglaan 52, Den Haag; r. j. m. j. bertrand, B. Sc., Penningmeester, Steenakkers 14, Tinaarlo (Dr.), giro 484407 t.n.v. de penningmeester van de Kartografische Sectie te Tinaarlo; Leden: prof. dr. ir. c. koeman, De Bilt; dr. j. j. c. piket, Nijmegen; g. d. raasveldt, Den Haag; a. ras, Delft; ir. j. a. c. e. van roermund, Delft; a. van der waag, Enschede. Erelid: prof. dr. f. j. ormeling, Lonneker. Werkgroep voor de geschiedenis van de kartografie: prof. dr. ir. c. koeman, De Bilt, Voorzit ter; Mevr. m. donkersloot-de vrij, Secretaresse Werkgroep kartografische terminologie; drs. j. e. romein, Groet (N-H), Voorzitter; drs. e. s. bos, Enschede, Secretaris. Redactie van Kaartbulletina. h. verroen, a. j. karssen, a. ras. Correspondentie-adres a. h. verroen, Gijsbrecht van Nijenrodestraat 163, Breukelen. Voor de volgende zaken wende men zieh tot de Secretaris, drs. g. f. Willems, Zichtenburg laan 52, Den Haag: 1. Correspondentie betreffende het lidmaatschap van de Kartografische Sectie (adreswijzigin- gen enz.). 2. Bestelling van losse nrs 1,50) en abonnementen op de 'Mededelingen'. 3. Bestelling van losse nrs 2,00) en abonnementen op het 'Kaartbulletin'. Verzoeke alle kopij en recensie-exemplaren te zenden aan het Redactie-secretariaat van het Geografisch Tijdschrift, Noord Houdringelaan 28, Bilthoven. Advertentie-kopij zenden aan Intermedia-Groningen N.V., Oude Boteringestraat 22, Gro ningen. f. c. bubberman, De Boven-Corantijn in Suriname al in 1720 in kaart gebracht .177 j. b. ch. wekker, Waar ligt het Acarai gebergte?186 Bespreking De Grote Bosatlas190 A ankondigingen Kaarten192

Kartografie | 1972 | | pagina 2