Kartografische Sectie Inhoud MEDEDELINGEN NR 59 (1972) Bestuur: ir p. j. bakker, Voorzitter, Gerard Doulaan 27, Muiderberg; drs. j. e. romein, Vice- voorzitter, Achterweg 22, Groet (N-H); drs. g. f. Willems, Secretaris, Zichtenburglaan 52, Den Haag; r. j. m. j. bertrand, B. Sc., Penningmeesler, Steenakkers 14, Tinaarlo (Dr.), giro 484407 t.n.v. de penningmeester van de Kartografische Sectie te Tinaarlo; Leden; prof. dr. ir. c. koeman, De Bilt; dr. j. j. c. piket, Nijmegen; g. d. raasveldt, Den Haag; a. ras, Delft; ir. J. A. c. e. van roermund, Delft; a. van der Waag, Enschede. Erelid: prof. dr. f. j. ormeling, Lonneker. Subredactie Kartografie - Mededelingen van de Kartografische Sectie: prof. dr. ir. c. koeman, De Bilt; drs. p. w. geudeke, Schipluiden; drs. f. j. ormeling, Bilthoven. Werkgroep voor de geschiedenis van de kartografie: prof. drs. ir. c. koeman, De Bilt, Voorzitter; Mevr. drs. m. donkersloot-dc vrij, Secretaresse, De Bilt. Werkgroep kartografische terminologiedrs. j. e. romein, Groet (N-H), Voorzitter; drs. e. s. bos, Enschede, Secretaris. Redactie van Kaartbulletin: a. h. verroen, a. j. karssen, a. ras. Correspondentie-adresa. h. verroen, Gijsbrecht van Nijenrodestraat 163, Breukelen. Voor de volgende zaken wende men zieh tot de Secretaris, drs. g. f. Willems, Zichtenburg laan 52, Den Haag: 1. Correspondentie betreffende het lidmaatschap van de Kartografische Sectie (adreswijzigin- gen enz.). 2. Bestelling van losse nrs 1,50) en abonnementen op de 'Mededelingen'. 3. Bestelling van losse nrs /2,00) en abonnementen op het 'Kaartbulletin'. Verzoeke alle kopij en recensie-exemplaren te zenden aan het Redactie-secretariaat van het Geografisch Tijdschrift, Noord Houdringelaan 28, Bilthoven. Advertentie-kopij zenden aan Intermedia-Groningen N.V., Oude Boteringestraat 22, Groningen. Het Septembernummer van het Geografisch Tijdschrift, waar kartografie nr 59 deel van uit- maakt, is geheel aan de USSR gewijd. Om deze reden is, op verzoek van de redactie van het Geografisch Tijdschrift, ook de inhoud van Kartografie op dit thema betrokken. Kartografie f. j. ormeling, Kartografische implikaties van de planekonomie - 50 jaar Sovjetkartografie 385

Kartografie | 1972 | | pagina 2