kartografisch tijdschrift 197511 uitgave van de nederlandse vereniging voor kartografie Het lidmaatschap Hoe wordt U lid? 3) Door het organiseren van kartografische studiedagen waar de verschillende kartogra fische expressiemogelijkheden en technie- ken uitvoerig worden belicht en in de prak- tijk beoefend. 4) Door medewerking te verlenen aan het tot stand komen van kartografische oplei- dingen, kursussen, bijscholingen, e.d. Een voorbeeld hiervan is dekursus kartogra fisch tekenen\ eentweejarige schriftelijke kursus, die wordt verzorgd door de Konink- lijke PBNA onder auspicien van de Neder landse Vereniging voor Kartografie. 5) Door het instellen van kommissies en werkgroepen die de Vereniging op nationaal en internationaal niveau vertegenwoordigen of van advies dienen. Het lidmaatschap Staat open voor een ieder die werkzaam of gei'nteresseerd is in de kar tografie en op de hoogte wil blijven met de ontwikkelingen op dit terrein, zowel natio naal als internationaal. De Vereniging telt momenteel (1975) 350 persoonlijke leden en ruim 60 institutionele leden, d.w.z. bedrijven, diensten en instellingen. Voor persoonlijke leden bedraagt de kontri- butie f25,- per jaar, voor institutionele leden f70,- per jaar. In deze kontributie is het abonnement op het Kartografisch Tijdschrift (dat 4X per jaar verschijnt) inbegrepen. Losse abonne- menten op het tijdschrift kosten f25,- p.j. Door de bijgaande antwoordkaart in te vullen en op te zenden. Zo kan hetmaar zo kan het ook.' blz. 28

Kartografisch Tijdschrift | 1975 | | pagina 42