nederlandse vereniging voor kartografie De Nederlandse Vereniging voor Kartografie is de voortzetting van de Kartografische Sectie van het Koninklijk Nederlands Aardrijks- kundig Genootschap. Bestuur Dr. J.J.C. Piket, Sint Annastraat 418, Nijmegen, voorzitter; drs. J.E. Romein, Achterweg 22, Groet (NH), vice-voorzitter; drs. G.F. Willems, Zichtenburglaan 52, Den Haag, sekretaris; drs. ES. Bos, Spielehorst 2, Enschede, penningmeester (postgiro 484407 t. n. v. Penningmeester van de Ned.Ver. voor Kartografie, Enschede); A.Bus, Eelde-Paterswolde; J. P. Heerema, Bennekom; drs F. J. Ormeling, Zeist; G.D. Raasveldt, Den Haag; A. Ras, Delft; ir. J.A.C.E. van Roermund, Delft. Ereleden Prof. dr. ir. C.Koeman, De Bilt; prof. dr. F.J. Ormeling, Lonneker; M. de Smit, Den Haag. Werkgroep voor de Geschiedenis van de Kartografie Prof.dr.ir. C.Koeman, De Bilt, voorzitter; mevr. drs. M. Don- kersloot-de Vrij, Sint Nicolaaslaan 44, Gdijk, sekretaresse. Werkgroep Kartografische Vorming A. van der Waag, Enschede, voorzitter; drs. F.J. Ormeling, Nijen- heim 64-19, Zeist, sekretaris. Werkgroep Kartografische Terminologie Drs. J.E.Romein, Groet (NH), voorzitterdrs.ES. Bos, Spiele horst 2, Enschede, sekretaris. Werkgroep Kaartbeheer Drs.E.H. van de Waal, Bilthoven, voorzitter. Redaktie Kartografisch Tijdschrift Drs. P. W. Geudeke, Schipluiden; A. J. Karssen, Enschede; drs. F.J. Ormeling, Zeist; A.Ras, Delft; drs. A.H.Sijmons, Amster dam; A. H. Verroen, Breukelen; Redaktie-sekretariaat: Seringen- straat 3, Schipluiden. Kartografisch Tijdschrift Het Kartografisch Tijdschrift is de voortzetting van Kaartbulletin en Kartografie, Mededelingen van de Kartografische Sectie van het KNAG, en verschijnt 4 x per jaar. Abonnementen zijn inbegrepen in het lidmaatschapsgeld van de Nederlandse Vereniging voor Karto grafie. Losse abonnementen ad j 25,per jaar; losse nummers ad f V, 50. Verzoeke alle kopij, recensie-exemplaren, enz. te zenden aan het redaktie-sekretariaat Kartografisch Tijdschrift, Seringenstraat 3, Schipluiden. Sluitingsdata voor kopij en advertenties: 1 maart, 1 juni, 1 September en 1 december. Voor opgave van adreswijzigingen, voor abonnementen en losse num mers, alsmede voor losse nummers van de oude tijdschriften wende men zieh tot de sekretaris van de Nederlandse Vereniging voor Kar tografie, Zichtenburglaan 52, Den Haag. Het overnemen of vermenigvuldigen van artikelen is slechts geoor- loofd na schriftelijke toestemming van de redaktie. Omslag, typografie en druk Op het omslagkaartje is de verspreiding voorgesteld van de leden van de Nederlandse Vereniging voor Kartografie in Nederland op 1 janu- ari 1975. Gewoon lid: Institutioneel lid; Omslagontwerp: A.J. Karssen Druk omslag: VGI Verenigde Grafische Industrie BV, Rijswijk, ZH. Druk binnenwerk: Roeland Foto-Offset b. v. Den Haag.

Kartografisch Tijdschrift | 1975 | | pagina 4