meer dan een specialist Vanouds gespecialiseerd in kartografisch drukwerk en de reprografische voorbereiding hiervan. Gespecialiseerd in het maken van stadsplattegronden, het tekenen resp. graveren van de trek - het zetten, filmen en monteren van de schriftcalques - de vervaardiging van deelcalques - het ineenkopieren van kleuren- en raster- combinaties. Indien de topografie en de schriftcalques worden bijgeleverd: vervaardiging van de deelcalques, het ineenkopieren van kleuren- en hun resp. rastercombinaties. Het uitvoeren van de reprografische werkzaamheden indien de trek-, schritt- en deelcalques worden bijgeleverd. Uitvoerige voorlichting over elke vorm van reprografisch werk. Gespecialiseerd in het maken van o.a. zwartkopieen, raster- en inkopieringen op astrafoil, rood- en omkeerkopieen, peelcoats zowel op astrafoil als op polyester, fotografisch inklappen van rasters en combinatie van voltinten via pons- systeem, kleurproeven (zonodig eveneens in combinatie met fotolitho's t.b.v. VVV-kaarten, atlassen, folders voor Pianologische Diensten etc.). Grote ervaring in het maken van kaarten via een nieuw fotolithoprocede. Opzicht modellen via overlay's komple- teren tot een „totale" kaart, waar.van het beeld „visueel" zeer duidelijk spreekt. Een winst voor tussentijdse bespre- kingen, waarbij de mogelijkheid aanwezig is voor ingrijpende correcties achteraf. Komplete kleurenproeven. Tevens een uitstekend procede voor körte levertijden. Mogelijkheden tot het verrichten van luchtkartering aanwezig. Komplete drukproeven tot en maximumformaat van 90 x 127 cm. Beschikking over een eigen kleurenschema, uitgaande van uitgekiend (kostenbesparend) raster-voltintencombinatie. Meerkleuren offsetpersen beschikbaar, varierend van zeer groot formaat tot kleinere formaten. Klein-offset af- deling aanwezig t.b.v. rapporten, proefschriften, e.d. Drukkers van: de Klimatologische Atlas van Nederland - 75 jaar Statistiek van Nederland - Bodem- en Geomorfo- logische kaarten van Nederland - Geologische kaarten van Nederland - Stadsplattegronden, o.a. voor de Gemeente Den Haag - Pianologische kaarten - Autokaarten - Toeristische kaarten - Waterkaarten - VVV-kaarten - Facsimile's van oude prenten - Boeken - Periodieken - Hoogwaardig meerkleurendrukwerk enz. E.C.I. EUROPEES CARTOGRAFISCH INSTITUUT BV DRUKKERIJ RIJSWIJK BV Verrijn Stuartlaan 25 - 2280 AB Rijswijk - Postbus 88 - Telefoon 070-906266 i

Kartografisch Tijdschrift | 1978 | | pagina 2