m TOPOGRAFISCHE DIENST MEDEWERKER BIBLIOTHEEK (mnl/vrl) In het kader van de opdracht om topografische kaarten van Nederland en aanverwante Produkten te vervaardigen is een bibliotheek ingericht, waarin een grote verzameling van vooral kaarten en atlassen is bijeengebracht. De bibliotheek is voor het publiek vrij toegankelijk. Het beheer wordt gevoerd door een bibliothecaris bijgestaan door een assistent. De huidige bibliothecaris zal in 1981 worden gepensioneerd. Wij achten het van belang dat zijn opvolger ruim de gelegenheid krijgt zieh in deze funetie in te werken. Daarom ook worden reeds nu kandidaten opgeroepen voor de funetie van die voorshands zal assisteren bij de werkzaamheden van de bibliothecaris. In hoofdzaak bestaan de werkzaamheden uit beheer van kaarten, atlassen en boeken en het verrichten van zelfstandig onderzoek. Een belangrijk deel van deze funetie is voorts het verstrekken van inlichtingen en adviezen aan bezoekers, alsmede de behandeling van aanvragen en korrespondentie. Om voor deze funktie in aanmerking te komen is het MAVO IV diploma een eerste vereiste. Voorts is het diploma GO-Al (of gelijkwaardige archiefopleiding) noodzakelijk dan wel dienen kandidaten in een vergevorderd Stadium van hun Studie hiervoor te verkeren. Men dient bereid te zijn gerichte kursussen te volgen. Als bibliothecaris is een salaris van maximum f. 2844,— bereikbaar. De inpassing zal afhankelijk zijn van leeftijd en ervaring van de kandidaat. Standplaats Delft. In het kader van de spreiding van rijksdiensten wordt de Topografische Dienst verplaatst naar Emmen (vermoedelijk medio 1982). Sollicitanten dienen bereid te zijn t.z.t. met de dienst mee te verhuizen. Uw schriftelijke sollicitatie wordt met belangstelling tegemoet gezien door de personeels- chef van de Topografische Dienst, Westvest 9, 2611 AX Delft.

Kartografisch Tijdschrift | 1978 | | pagina 3