ANWB WERKWUZER cartograaf cartografisch tekenaar Werken bij de ANWB... dat is werken in de sfeer van verkeer, toerisme en recreatie. Meer dan twee miljoen Nederlanders zijn lid van de ANWB. In totaal werken er 2200 mensen. t Spreekt voor zieh dat er bij zo'n grote organisatie voortdurend plaatsen vrij komen. Op dit moment hebben wij de volgende vacatures: De afdeling cartografie houdt zieh bezig met de vervaardiging en herziening van ondermeer: auto-, toeristen- en waterkaarten. T.b.v. de sectie water- kaarten is de vacature ontstaan van cartograaf. De werkzaamheden zullen voornamelijk inhouden: - het verzamelen van gegevens t.b.v. de herziening van bestaande waterkaarten. Deze gegevens wor den in hoofdzaak verkregen via contacten met diverse overheids- en particuliere instellingen, incidenteel ook door middel van verkenningen; - het verwerken van deze gegevens op daartoe ver- vaardigde correctiekaarten; - het gereedmaken van deze correctiekaarten voor de tekenkamer; - het controleren van het uitgevoerde tekenwerk; - het controleren van het drukwerk bij externe druk- kerijen. Belangrijke voorwaarden zijn: leeftijd 25-35 jaar; opleiding op HAVO-niveau: ervaring in de redactionele cartografie; kennis van tekentechnieken en tekenmaterialen; Onze Cartografische Tekenkamer in Voorschoten vervaardigt diverse soorten kaarten die de ANWB uit- geeft ten behoeve van haar leden. Voor deze afdeling zoeken wij een cartografisch tekenaar die zal mede- werken aan de totstandkoming van auto-, toeristen-, water- en routekaarten. Wij komen graag in contact met kandidaten die, naast een gerichte opleiding dienen te beschik- ken over enige jaren ervaring in het tekenen van kaarten op diverse schalen en een leeftijd hebben vanaf 21 jaar. Vacaturenummer: 9-402/140 - zelfstandig kunnen werken; - rijbewijs BE; - belangstelling voor de watersport; - goede geografische kennis van Nederland. Vacaturenummer: 9-401 140 0 ANWB Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de ANWB, afdeling Personeelszaken, Wassenaarseweg 220, 2596 EC Den Haag, onder vermelding op de envelop van het betreffende vacaturenummer.

Kartografisch Tijdschrift | 1979 | | pagina 37