6 KT 1980. VI. 3 bijbehorende Software, die toe- pasbaar is in de kartografie. De bedoeling is om op 66n plaats al het materiaal bijeen te brengen dat over deze zaken informatie geeft (met name de fabrikanten- folders), zodat een eerste orien- tatie op dit gebied voor iedereen vrij makkelijk te realiseren is zonder tijdrovend eigen markt- onderzoek. In körte tijd kan men zo een overzicht krijgen van wat er op de markt is, waarna zelf de kontakten met de gewenste leve- ranciers gelegd kunnen worden. (Er wordt een adressenbestand bijgehouden). Op dit moment is een inventarisa- tie gereed van het informatiema- teriaal dat in de loop der tijd is verzameld. Dit heeft vooral be- trekking op digitizers, displays, automatische tekentafels en inter- aktieve Systemen, met de bijbe horende Software. De meeste fol- ders zijn al een paar jaar oud. Aangezien de ontwikkelingen op dit gebied snel gaan en de brochu- res daarom gauw verouderen wordt er nu gewerkt aan het up- to-date brengen van het informa- tiebestand, terwijl we ook meer firma's bij het projekt proberen te betrekken. Om een indruk te geven van de huidige stand van zaken volgt hieronder een kort overzicht van de beschikbare in formatie. Als het buitenlandse firma's betreff wordt achter de firmanaam de Nederlandse (of dichtstbijzijnde Europese) verte- gen woordiging vermeld. Uit dit overzicht blijkt wel dat de informatie nog niet volledig is. Mocht U bepaalde leveranciers en/of informatie missen omdat deze wel aan U maar niet aan mij bekend zijn dan houd ik mij graag voor aanvullingen aanbe- volen. Het'dokumentatiecentrum is ge- huisvest in de kaartenkamer van 8e SNELLIUS LUSTRUM GEODESIE EN DE PRAKTIJK Ter gelegenheid van het achste lustrum van "Snellius", de studie- vereniging van de afdeling geode- sie aan de T. H. in Delft, wordt op maandag 24 november a. s. van 13. 30 uur tot 16. 00 uur een kontaktmiddag T. H. -praktijk ge- de Afdeling der Geodesie, Tech nische Hogeschool, Thijsseweg 11, Delft. Belangstellenden worden verzocht hun komst telefonisch organiseerd. Op deze middag zullen een 18-tal bedrijven en instellingen informatie geven over het geodetische werk in de praktijk en het beroepsbeeld van de geode- tische ingenieur. "Snellius" zal duidelijk maken wat de opleiding van geodetische Stu denten inhoudt. Deze middag is ook zeer de moeite waard voor (015- 78 32 29 78 32 88) of schriftelijk aan te kondigen. A. van Slobbe iedereen die op enige wijze met planologie of landmeetkunde in aan- raking komt. Het adres van deze middag is: Afdeling der Geodesie Thijsseweg 11 2629 JA Delft Voor inlichtingen kunt U terecht bij de lustrumcommissie op voor- noemd adres of tel: 015-782564. Firma vertegenwoordigin«) digi- tizer dis- play aut. teken- tafel inter- akt syst. Altek Corporation X X X Applicon Inc. (Intertrade Scientific Inc.) X X X X Aristo-Werke X X X X Auto-Trol Corporation (Van Rietachoten Houwens) X X X X Benson (Megavolt n.v.) X X X Calcomp b.v. X X X Calma X X X Cifer Systems Ltd. X Computervision Corporation X X X X Contraves AG (De Koningh b.v.) X X X X Data General X Data Recording Instrument Co. Ltd. (Megavolt) X Digital Equipment n.v. X X D-Mac Ltd./ Computer Equipment Company Ltd. (Ahrin.b.v. X X X X Dynamap Ltd. (Continental Electronics) X X X Ferranti (Ahrin b.v.) X X X X GTCO Corporation (N.V. Fimeca S.A.) X Hagen Systems International b.v. X X Harris Corporation/ Datacraft (Techmation n.v.) X X Hewlett Packard X Instronlx Ltd. (Intertrade Scientific Inc.) X ITS Intertrade Scientific GmbH X X Kongsberg Systems Inc. X Laser-Scan Ltd. X X M S Computing Inc. X X X Ramtek Corporation (Datacare b.v.) X Romca Electronics b.v. X Siemens X X X Tektronix X Trilog (Rood b.v.) X Versatec (Rood b.v.) X N.B. De kruisjes zeggen alleen iets over de beschikbare informatie. G6en kruisje wll niet zeggen dat bepaalde apparatuur niet lever- baar is door de betreffende firraaj J

Kartografisch Tijdschrift | 1980 | | pagina 8