ervaren geodeet als hoofd landmeten en kartografie (m/v) Gemeente Utrecht Ruimtelijke Ordening Openbare Werken V olkshuisvesting Utrecht Ravellaan 96 Postbus 8200 3503 RE Utrecht Tel. 030-919911 De dienstenstruktuur R.O.V.U. van de gemeente Utrecht vraagt een De afdeling Landmeten en Kartografie behoort tot de Dienst voor Ruimtehjke Ordening. De dienstenstruktuur R.O.V.U., waarvan de Dienst Ruimtehjke Ordening een onderdeel is, is een grote gemeentelijke dienst met meer dan 1200 personeelsleden. De afdeling Landmeten en Kartografie is op dit moment in een organisatie- ontwikkelingsproces gewikkeld als gevolg van automatisering van de kaartvervaardiging en uitbreiding van de taken. De afdeling is verantwoordelijk voor een doeltreffend informatiesysteem ter ondersteuning van rationaal wegbeheer, beheer openbaar groen, leidingbeheer, rioleringsplarmen, bestemmings-en stadsvemieuwingsplannen, grondexploitatie, beschermd stadsgezicht enz.. Taak: Leidinggeven aan de afdeling; daarbij bent u verantwoordelijk voor: coördineren van de beleidsvoorbereiding en - uitvoering, ontwikkelen van een goede organisatie van de afdeling, opzetten en bewaken van de begroting, behalen van de geplande produktie, een economisch verantwoorde tariefstelling, goede kostenbewaking, goede registrerende en reproducerende technieken en Systemen m.b.t. kaartvervaardiging Op beleidsniveau adviseert u over de koppeling tussen de geautomatiseerde bestanden van de eigen discipline en die van andere disciplines m.b.t. het gemeentehjk vastgoedsysteem Eisen: T.H. Geodesie groot inzicht in en kennis van zaken van alle facetten van het werk van de afdeling ruime ervaring met het werkterrein, inklusief automatisering aantoonbare leidinggevende ervaring en managementcapaciteiten visie op automatisering in relatie tot vastgoedbeheer Bijzonderheden: Gestreefd wordt naar afronding van de procedure binnen 4 maanden. Een medisch en psychologisch onderzoek maken deel uit van de procedure. Bij de selektie worden de verschillende disciplines van de afdeling ingeschakeld. Salaris: Het salaris is nader over een te komen. Inlichtingen: Informatie over deze funktie kunt u inwinnen bij de direkteur van de Dienst voor Ruimtehjke Ordening, Ir. L. Beuving, telefoon 030-919476 (werk) of 030-712254 (thuis). Sollicitatie: Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan het hoofd Personeelszaken van de R.O.V.U., postbus 8200, 3503 RE Utrecht, onder vermeldrng van nr. 12001C 0450-5-4-82 1U ROVU

Kartografisch Tijdschrift | 1982 | | pagina 20