Rijksuniversiteit Utrecht Interfaculteit der Aardrijkskunde en Prehistorie Bij de Interfaculteit Aardrijkskunde en Prehistorie is in de vakgroep Kartografie vakant de funktie van GEWOON HOOGLEBAAR in het vakgebied Kartografie. Tot de taak van de te benoemen hoogleraar behoren: - het ko'ördineren en geven van onderwijs; - het initi'eren, verrichten, begeleiden van en leiding geven aan het wetenschappelijk onderzoek; - het verrichten van bestuurlijke werkzaamheden. Gedacht wordt aan een gepromoveerd akademikus/akademika die: specialist is op het vakgebied en hiervan blijk heeft gegeven in de vorm van publikaties van hoog gehalte; - didaktische en bestuurlijke bekwaamheden bezit; - bereid en in Staat is te funktioneren in de universitaire bestuurs- struktuur; - bereid is samen te werken met de hoogleraar Historische Kartografie en de andere hoogleraren van de Interfakulteit; indien hij/zij geen Nederlands beheerst, bereid is zieh binnen twee jaar in deze taal te leren uitdrukken; - bij voorkeur een thematisch kartograaf is met kennis van de fysische en/of sociale geografie; - ervaring heeft met automatiserings-aspekten van de Kartografie. De funktie staat beschreven in een voor kandidaten beschikbaar struktuurrapport. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij: prof. dr. G.G. Schilder of ir. P. G. M. Mekenkamp (tel. 030 - 532044). Salaribring geschiedt volgens Rijksregeling in de hoogleraarsschaal A. Sollicitaties vergezeld van een curriculum vitae en lijst van publikaties dienen binnen 4 weken -na verschijnen van dit blad- te worden gericht aan de benoemingsadvieskommissie, t. a. v. de heer R. Flederus, ambtelijk sekretaris, Geografisch Instituut, Postbus 80. 115, 3508 TC Utrecht. Onder vakaturenummer: 192.018. Degenen die de aandacht willen vestigen op naar hun mening geschürte kandidaten, worden uitgenodigd dit eveneens schriftelijk mede te delen aan de benoemingsadvieskommissie. ru

Kartografisch Tijdschrift | 1983 | | pagina 12