MjN [NJ Radio- en Radarstations 0« ©- 0" 0 Mistseinen 4 5 6 V 7 M (int) I JJ. RMt, RTr 9 10 10a 11 V Ra (Ma) o Radar (Mb) Ongericht radiobaken Gericht radiobaken Radiobaken met draaiende antenne Radiopeilstation Radiomast, Radiotoren Radio omroep Station QTG Radiostation Radarstation Radar Radaropstelling [Radar locationj Racon Ramark Aero RC 12 Radar antwoordbaken 13 Radar reflector 14 Radar kenbaar punt 14a Radarbaken 16 Luchtvaart radiobaken (Mc) Meldingsposities; zie G 46a [Calling-in po/ntsj f vy 1 Mistsein 3 Knalmistsein Dia 9 Diafoon Siren 11 Mistsirene Horn 13 Misthoorn Bell 14 Mistklok, Mistbel Whis 15 Mistfluit Gong 17 Mistgong Mo (Na) Morse code mistsein [Fog signa! w/th morse code] NOTEN: 1. Een nadere beschrijving van diverse typen mistsein wordt gegeven in de "Lichtenlijst van Nederland [A description of various fog Signal types is given in the Netherlands List of Lights] 2. Mistseinen op boeien/tonnen worden steeds aangegeven door een van bovengenoemde (INT-) afkortingen; aan wal opgestelde mistseinen kunnen op de kaart vervangen of benadrukt worden doortu [Fog Signals on buoys are always indicatedby one of above-mentioned[INT-J abbreviattonsFog Signals ashore can be indicated or emphasized by A 3. Voorbeelden van gekaarteerde mistsein "karakters". [Examples of cbarted fog Signacharacteristicsj Siren (2 3) 60s Bell (2) Horn Mo (DB) Een aanduiding zonder karakter, bijv. "Whis". betekent öf dat de schaal van de kaart te klein is om het karak- ter te kunnen geven, dan wel dat het bedoelde mistsein afhankelijk is van de golfbeweging van de boei. [An indication without further characteristics. eg. "Whis". could mean that the chart scale is to sma/l to include more details. or that the fog Signal is wave-actuated]

Kartografisch Tijdschrift | 1983 | | pagina 55