Bormans, J. Corbet, C.W. Damoiseaux, M. A. Plender, L. Quee, H. Schellart, P. Smeets, J. F. Tien vragen. Verklärende lijst. Verwaal, J. J. Zuijlen, L. van (Inleiding. Geschiedenis der kartografie en historische kartografie: Koeman, C. Krogt, P. C. J. van der Schilder, G. G. Kaartbeheer: Staal, G. Kartografische vormgeving (zie ook thematische kartografie) Bakker, N. J. Bos, M. A. G. (De jubileumkaart. Bos, M. A. G. (Legenda's. Dansen, M. Elzakker, C. P. J. M. van (Legenda's. Ferwerda, J. G. Guikink, J. H. Haas, W. H. G. de Hoogendoorn-Beks, W. Karssen, A. J. Mijksenaar, P. Ormeling, F. J. (Standaardisering. Raaff, H. Riel, A. J. E. van Schans, R. van der Spelbrink, N. Worm, J. P. R. van den Opleidingsaspecten: Bos, E. S. Thematische kartografie (zie ook kartografische vormgeving) Boersma, F. H. Elzakker, C. P. J. M. van (Postzegelkartografie. Engelen, D. J. Koeman, C. Ormeling, F. J. (De toeristische. Piket, J. J. C. Kaartproduktie, kaartvervaardiging en technische informatie: Hartman, A. F. Heerema, J. P. Meijer, J. Zuijlen, L. van (Topografische. III AANKONDIGINGEN EN BESPR EHINGEN nr Algemene index bij Teelings Repertorium van oud-nederlandse landmeters 3 Berendsen, H. J. A. De genese van het land- schap in het zuiden van de provincie Utrecht, een fysisch-geografische studie 4 Bibliografie van in Nederland versehenen kaarten, 1980 (W. van den Dries) 4 Böhm, M. Der lachende Grensz-stein 3 Bollmann, J. Aspekte kartographischer Zeichenwahrnehmung (K. Sijmons) 3 Bosatlas van de wereldgeschiedenis (A. J. Pannekoek) 3 Blich, Boudewijn, Eilanden (W. van den Dries) 2 Colourproofing in cartography (C. H. de Voogd) 5 Daar heb ik veertig jaar over nagedacht (afscheid prof. dr. ir. W. Baarda)(A. J. Kers) 3 Een eerste inventarisatie van fietsroutes in Nederland 3 Elsevier atlas van de wereld (G. W. J. van Omme) 5 Geo-grafiek (F. H. Boersma) 3 Imhof, E. Cartographic Relief Presentation (K. Sijmons) 3 Kaartencatalogus Stiboka (W. van den Dries) 3 Koeman, C. Längs papieren wegen (C. P. J. M. van Elzakker) 5 Monmonnier, M. S. Computer assisted cartography (H. J. G. L. Aalders) 3 Op goede gronden (jubileumboek Kadaster) (F. J. Ormeling) 3 Schilder, G. Plaatsbepallng (inaugurele rede)(A. H. Sijmons) 5 Scholz, E. G. Tanner, R.J'änckel, Einführ ung in die Kartographie und Luftbildinter pretation (P. W. Geudeke) 3 Suurland's 101 Stedenboek (W. van den Dries) 5 Topografische kaart.Opsterland. 1822/ 1823. Huguenin (M. Donkersloot-De Vrij) 3 Tweedelige wereld (projectie prof. Depuydt) (A. J. Karssen) 3 Wiek, K. en R.Wick, Form und Farbe (F. J. Ormeling) 4 Ziesing, K. Kartenherstellung (F. J. Orme ling) 4 IV UIT DE TIJDSCHRIFTEN (door M. J. Kraak) 3,4,5 KAARTBIJLAGEN nr. 1: 4: 5: Ruilverkaveling Hoeksche Waard Oost, 1982 Weltraum aufnahmen (Landsat) und ihre Um setzung in Karten Geen bijlagen Toeristische spoorwegkaart van Nederland, 1980 ITC Colour Chart, 1982 Evaluatie van het natuurlijk milieu, Atlas van Nederland, VI-5 S, 1978 Jubileumkaart ANWB Kaart 1 Hydrografische Dienst

Kartografisch Tijdschrift | 1984 | | pagina 56