Geschiedenis der kartografie en historische karto grafie - Kok, M. - Schilder, G. Een belangrijke 16e eeuwse atlas. - Schilder, G. Het Nederlandse beeld. - Sijmons, A. H. Kaartbeheer - Hofman, W. - Sijmons, A. H. Kaartproduktiekaartvervaardiging en technische informatie - Aarts, A. en A. Baars - Cornelissen, H.W. J. - Depuydt, F. Beknopt overzicht. - Ferwerda, J. G. - Herinkx, L. C. - Jouret, B - Meijer, J. - Mulder, A. K. Kartografische vormgeving - Ormeling, F. J. Global view - Ormeling, F. J. en C. H. de Voogd Thematische kartografie - Aarts, A. en A. Baars - Bakker, N. J. - Beukenkamp, P. C. - Bruijn, C. A. de, en P. C. van der Hülst - Depuydt, F. en D. Vanneste - Elzakker, C. P. J. M. van - Goossens, M. - Heerema, J. P. en A. J. E. van Riel - Hegener, M. M. - Herinkx, L. C. - Kraak, M. J. - Ormeling, F. J. - Ormeling, F. J. - Ras, T. - Schans, R. van der - Schüttenhelm, R. T. E. -Voogd, C. H. de, en E. O. van Keulen Global view en C. H. de Voogd Handboek grafische communicatie (A. van Slobbe) Hekkert, G. J. Inleiding in de kleurenleer Kidron, Michael, en Dan Smith, Atlas van Oorlog en Vrede (G. van Omme) Lawrence, G. R. P. Cartographic education for the future (F. J. Ormeling) Mayer, Ferdinand, Petro-Atlas-Erdöl und Erdgas (F. J. Ormeling) Mecanorma Graphic Book nr 11 (G. van Omme) Modelski, Andrew M. Railroad Maps of North America (A. H. Sijmons) Moderne Wereldatlas ICOB (A. J. Pannekoek) PBNA-Poly Automatiseringszakboekje Plattegrond van Utrecht.N. van der Monde 1839 (facsimile) (A. H. Sijmons) Polytechnisch zakboekje 40e druk PBNA Putman, R. Oude scheepskaarten en hun makers (A. H. Sijmons) Sojus-22 erforscht die Erde (H. van de Waal) Spectrum Gezinsatlas (A. J. Karssen) Teeling, P. S. Landmeters van de Kadas- trering van Nederland (E. Muller) Thematische kaarten voor beleid (H. van de Waal) Tufte, Edward R. The Visual display of quantitative Information (F. J. Ormeling) Urban Cartography 1983 Wekker, J. B. Ch.Historie. karterings- werkzaamheden in Suriname sinds 1667 (J. I. S. Zonneveld) Wilford, J. N. The Mapmakers (A. H. Sijmons) IV UIT DE TIJDSCHRIFTEN (door M. J. Kraak) nr. 1 44-46 nr. 2 52-53 nr. 3 59-61 nr. 4 87-89 V KAARTBIJL AGEN III AANKONDIGINGEN EN BESPREKINGEN Adam, K, S. en M. Boko, Le B6nin (R. J. M. J. Bertrand) Barsch, D. en G. Richter, Geowissen- schaftliche Kartenwerke als Grundlage einer Erfassung des Naturraumpotentials (F. J. Ormeling) Vastgoedinformatie Aalders) Reprografie 4 Bogaerts, M. J. M. deel 1 (H. J. G. L. Aalders) 4 Cloosterman, W. J. (A. van Slobbe) 3 Diercke Taschenatlas der Welt (A. van Slobbe) 4 Diercke Weltraumbild (H. van de Waal) 2 Diercke Weltwirtschaftsatlas (F. J. Ormeling) 4 Frank, een systeem voor fotografische registratie (C. A. de Bruyn) 2 Gerritsen, Frans, Evolutie van de kleuren leer (A. J. Karssen) 4 Grafisch Productieproces, Het, (Chr. J. Snabiliö) 4 Grote Times Wereldatlas, De, (C. P. J. M. van Elzakker) 3 nr. 1: Atlasje Landbouw in ontwikkeling (artikel Ormeling en De Voogd) Global view (artikel Ormeling) Delfstoffen 1979, Atlas van Nederland, II-6-S (artikel Beukenkamp) 2: Bladwijzer van de topografische kaarten van Belgie (artikel Jouret) Fragment topografische kaart van Belgie: 1 10. 000 (artikel Jouret) Fragment topografische kaart van Belgie: 1 25. 000 (artikel Jouret) Fragment topografische kaart van Belgi'ö: 1 50. 000 (artikel Jouret) Belgique, Carte protection de la nature (artikel Herinkx) 3: Fragment van de bodemkaart 1 50. 000 (artikel Heerema en Van Riel) Bladzijde nieuwe Atlas van Nederland (artikel Bakker) 4: Fragment Topografische Basiskaart van Rotterdam 1 5. 000 (artikel Meijer) Lijnennet Plattegrond Rotterdam (artikel Van Elzakker) Mexico, ontwikkelingen längs de noordgrens in kaart gebracht (artikel De Voogd en Van Keulen)

Kartografisch Tijdschrift | 1984 | | pagina 117