De Kodagraph generatie: een aardig stukje vuurwerk Ve/e tekenkamers en repro-afdelingen in Nederland hebben inmidde/s met de reprografische fi/ms en papiersoorten van Kodak kennis gemaakt. Kodak reprografische produkten zijn er voor diverse werkzaamheden. Het programma bestaat uit heldere, gematteerde en wash-off films en meerdere papier soorten. De gematteerde en wash-off fUms beschikken over een zeer goed betekenbaar oppervlak. Alle materiaien hebben een goed kontrast en een mooie witheid. In 't bijzonder willen wij u wijzen op de Kodagraph PS 4 film: ideaal voor het overlay tekenen en met een gunstig prijsniveau. Wie met Kodagraph werkt, zorgt natuurlijk ook voor de beste apparatuur. Daarom introduceert Kodak z'n nieuwe Kodamatic 125 ontwikkelmachine: het laatste woord in kwalitatief, economisch en prak- tisch ontwikkelen. Met een doorvoerbreedte van maar liefst 125 cm en een zeer hoge produktiesnelheid: van invoer tot uitvoer in welgeteld 2 minuten! De Koda matic 125 heeft een exclusiefvulsysteem en bespaart op water en energie.over vuurwerk gesproken! Kodak Nederland B. V. Postbus 1000 3970BA Driebergen-Rijsenburg Tel.:03405-99210 Wij hebben belangstelling voor de Kodagraph produkten en de Kodamatic 125 ontwikkelmachine. Stuurt u ons s. v.p. alle informatie over dit programma van Kodak. Naam Functie Bedrijfsnaam Ad res Postcode enplaats Telefoon Bon invullen en ongefrankeerd opsturen naar: Kodak Nederland B. V., Antwoordnummer 1000, 3970 VB Driebergen-Rijsenburg.

Kartografisch Tijdschrift | 1986 | | pagina 74