5>SMEUTLER mars pLot 'Karlografen aller landen', zouden wij weihaast willen roepen, 'verenigt u!' Niet dat we de belioefte hebben om een boing! op de gong van de wereldgeschiedenis te geven, verre van dat. Nee, onze revolutie beperkt zieh tot liet wel en wee van de plotter- pengebruikers. Het wee is op dit terrein namelijk de wereld uit. Niet zelden zoekl u bij het 'aan- kaarten' van uw bevindingen uw heil bij de plotterpen. En dan wil het wel eens tot onverhoeds gemodder komen. Moet er weer een penstnkje worden gereinigd of het inktreservoir behoeft een bijtankbeurtje. Om over pennen die zijn ingedroogd nog maar te zwijgen. Dat remt de Computer, en daarmee de tekenaar, in zijn capaciteiten. Er is sprake van soesa. Welnu: aan al die soesa heeft Staedtler. internationaal marktleider op het gebied van tekengereedschap voor plotters, een eind gemaakt. Met de Sprint wegwerp-plolpen. Een nieuw- komer in het uitgebreide scala aan Staedtler-tekenmateriaal. Het principe is even simpel als dankbaar. Gewoon in een handom- draai de sprinlpen vervangen en door- plotten. Geen doodlopende weggetjes meer in de wereld van de Computergraphic. Supersnel kan nu haarscherpe Output worden geproduceerd met deze watervlugge buisjes-plotpennen. Binnenkort ook voor polyesterfilm. Raar maar waar: we introdu- ceren iets onmisbaars wat je zomaar kunt weggooien. Het wordt lente in tekenland. Plotterwerk is nu plotseling klaar. Postbus 1668,3600 BR Maarssen, Telefoon: 030 - 42 02 34, Telex: 40931. Fax: 030-420911

Kartografisch Tijdschrift | 1988 | | pagina 60