NOORD-HOLLAND De Grote Provincie-Atlas van BON IHmm. I Hoe loopt dat mooie fietspad eigenlijk, waarlangs we in Camperduin terecht kwamen?' 'Wat is er nog over van de oude dijk om de polder Het Grootslag?' 'Kunnen we vanaf de Purmerringvaart ook naar de boerderij van Joop en Annie schaatsen?' Een blik in de Grote Provincie-Atlas van Noord-Holland en u ziet het antwoord. Want u kijkt dan op de nauwkeurigste kaarten van Noord-Holland die er in kleur bestaan. Kaarten die exact weergeven hoe uw provincie eruit ziet. U kunt er de kleinste paadjes op vinden, schuur- tjes, slootjes, houtwallen, meertjes etc. 136 Pagina's super-nauwkeurige kaarten Bestel nu! Wolters-Noordhoff bv t.a.v. Monique Mulder Antwoordnummer 13 9700 VB Groningen De Grote Provincie-Atlas van Noord-Holland De Dam in Amsterdam Zelfs het monu- ment en de vorm van het paleis zijn weergegeven. Zo nauwkeurig is de hele pro- vincie in kaart gebracht! (Frag ment pagina 102) Zwanm- s Natuurre De Hollandse natuur De atlas laat paden zien, bruggetjes, hel- lingen, meertjes, heide, zand, enz. enz. (Fragment pagina 20) HettZeehuis Erop uit in Noord-Holland Fiets- en wandelkaarten zijn vaak wel groter, maar nooit zo nauw keurig en uit- gebreid. (Frag ment pagina 44) Dit prachtige standaardwerk is het resultaat van de samenwerking tussen Wolters-Noordhoff (de makers van de Grote Bosatlas!) en de Topografische Dienst. Het is de meest nauwkeurige atlas die ooit van Noord-Holland is versehenen. Alle officiele topografische kaarten, de zogenaamde 'stafkaarten, van Noord- Holland met een schaal van 1:25.000 zijn erin verzameld. Ze vormen een bijna foto grafische weergave van de werkelijkheid. Binnenin deze folder ziet u een voorbeeld- kaart. Probeert u maar eens welke details u allemaal kunt onderscheiden... De Grote Provincie-Atlas van Noord- Holland zal half november verschijnen. Als u nu uw bestelling plaatst - voor uzelf Ik bestelex. Grote Provincie-Atlas van Noord- Holland (ISBN 90 01 96205 X) 90,-. Levering: vöör 21 november per post direct door de uitgever via de Topografische Dienst via boekhandel te Ik ontvang de atlas graag vers van de pers. Daarom bestel ik nu. Bij de atlas ontvang ik een aeeeptgirokaart waarmee ik betaal. Ik stuur nog geen cheques of geld! naam straat nummer postcode plaats telefoon datum handtekening Ik bestel ook de Grote Provincie-Atlas van Groningen (ISBN 9001 96198 3) ä/90,- Drenthe (ISBN 90 01 962009) 90,- Ik ontvang graag bericht bij het verschijnen van de Grote Provincie-Atlas van Een postzegel is niet nodig 'ZV— o.im Noord-Holland tot in de details De kaarten tonen niet alleen waar iets ligt, maar ook hoe het er ligt. Dit is de vesting Naar- den. (Fragment pagina 117) of om cadeau te geven! - ontvangt u de atlas vers van de pers. Vul daarvoor nu de bestelkaart in en stuur die vandaag nog op. 136 pagina's officiele topografische kaarten, schaal 1:25.000 met: verklaring der tekens, provincie-overzicht om snel de juiste kaart te vinden, register van alle 7.000 vermelde namen; de meest recente kaarten (alle vernieuwd tussen '83 en '88), uitgevoerd in de originele Zeven - kleurendruk, 31 X 22 cm, gebonden, harde kaft prijs f 90,- Wolters-Noordhoff Atlasprodukties Postbus 58 9700 MB Groningen Telefoon (050) 226 888

Kartografisch Tijdschrift | 1989 | | pagina 87