II ARTIKELEN A - Artikelen gerangschikt op auteursnaam nr p Andreas, G.: zie Benjaminse, P. e.a. Beers, B.J., CA. van den Boogert en P. Mills, Het kartografisch gezicht van een data- bank; automatische vervaardiging van regiokaarten bij een afstandengids (met kaartbijlage) 4 15-19 Benjaminse, P., P. Mijksenaar en G. Andreas, Openbaar vervoer in kaart (met kaart- bij lagen) 4 20-30 Boogert, CA. van den: zie Beers, B.J. e.a. Bosma, H.M., Grafische programma's op de Apple Macintosh 1 47-53, 67 Bosma, H.M., J.E. Drummond en L. Raidt, Scanners voor kartografie 4 36-44 Bregt, A.K.: zie Wopereis, M.C.S. Brown, A. en P.W.M. Schokker, Ontwerp en produktie van een gedrukt kleurenschema voor gebruik met de Apple Macintosh II (met bijlage) 3 40-43, 58 Donker, A.T., Grote Provincie-Atlassen van Nederland (met kaartbijlage) 1 43-46, 67 Drummond, J.E.: zie Bosma, H.M. e.a. Elk, M.W.H. van, Freehand, een tekenpakket ook voor kartografen 1 54-58 Elk, M.W.H. van: zie Geels, J.H. Geels, J.H. en M.W.H. van Elk, PostScript® biedt nieuwe wegen voor kaartontwerp 3 44-48 Graaf, M. de en K. Witteveen, North Sea Project 1 40-42 Heres, L., DEMETER: digitale wegenkaarten voor autonavigatiesystemen 1 34-39 Jansens, J.W., F.J. Ormeling en U. Uiterwijk, Operationele digitale bodembedekkings- kaart 1:50.000 (met kaartbijlage) 1 19-24 Koeman, G, Twee eeuwen historiografie van de kartografie 2 17-22, 64 Kok, M., Een indische erfenis; de kaarten en tekeningen van Jacobus Radermacher (1741-1783) 2 49-56 Kraak, M.J., T.P.M. Tijssen en M. Struyk, Kaart en statistiek; verkeersongevallen in Nederland 1987 (met kaartbijlage) 4 49-51 Mekenkamp, P.G.M., Naar een geometrisch kommunikatie-formaat voor de kartografie 3 49-52 Mills, P. zie Beers, B.J. e.a. Müller, J.G, Theoretische beschouwingen over automatische kaartgeneralisatie 3 53-58 Mijksenaar, P.: zie Benjaminse, P. e.a. Ormeling, F.J.: zie Jansens, J.W. e.a. Ormeling sr, F.J., Konstantin Alexewitch Sa- lichtchev - baanbrekend kartograaf (1905-1988) 1 11-14 Ormeling sr, F.J., Triangulatie, opneming en kartering in voormalig Nederlands-Indie 2 37-48 Raidt, L.: zie Bosma, H.M. e.a. Samenvatting overige Nederlandse voordrach- ten in Budapest (A. Brown, Jong Tze Hi- ong M.J.C. Weir; J.E. Drummond; M.J. Kraak; F.J. Ormeling; J.H.R. van der Schuit) 3 68-72 Sclians, R. van der, Patroon en symbool; overpeinzingen bij een nieuwjaarskaart 1 16-17 Schans, R. van der, Weergave van remote- sensingbeelden op een personal Computer 1 59-65 Schilder, G., Historische kartografie: quo vadis? 2 23-30 Schokker, P.W.M., 'Electronic Publishing' in een GIS-omgeving 3 59-62 Schokker, P.W.M.: zie Brown, A. Steen, J.F.M. van der, Een kartografisch labo- ratorium ingericht met gebruikte grafische instrumenten 3 63-67 Uiterwijk, U.: zie Jansens, J.W. e.a. Velde, L.W. van der en J.H. Wiechers, Ont- wikkeling van een geautomatiseerd Route- Zoeksysteem 1 31-33 Verhave, W.A., Maastrichtse milieu-invloeden integraal in kaart 4 31-35 Wee. G.P. van, VEMIPLAN; Databankbe- heer, berekeningsmodulen en visualise- ringstechnieken in een softwarepakket 4 45-48 Wiechers, J.H.: zie Velde, L.W. van der Witteveen, K.: zie Graaf, M. de Wopereis, M.GS. en A.K. Bregt, Complexi- teitsmaten voor choropleetkaarten: een ver- gelijking 1 25-30 Zandvliet, K., Kaart en bewijs (met kaart bijlage) 2 31-36 A Artikelen gerangschikt op onderwerp De titelbeschrijving is hier niet meer volledig herhaald; alleen de auteur of het titelwoord is vermeld. In rubriek II A kan men de volledige gegevens terugvinden. De volgende 'onderwerpen' zijn onderscheiden: Algemeen en diversen; Automatisering; Historische Kartografie; Kaartbe- heer; Kaartvervaardiging; Kartografische Vormgeving en The matische Kartografie. Deze laatste twee groepen liggen dicht bij elkaar; een onderscheid is soms moeilijk te maken. Algemeen en diversen - Benjaminse, P, P. Mijksenaar en G. Andreas - Mekenkamp, P.G.M. - Ormeling sr, F.J., Konstantin Alexewitch Salichtchev - Samenvatting - Schans, R. van der, Patroon en symbool - Steen, J.F.M. van der - Verhave, W.A. - Wopereis, M.C.S. en A.K. Bregt Automatisering - Beers, B.J., C.A. van den Boogert en P. Mills - Bosma, H.M. - Bosma, H.M., J.E. Drummond en L. Raidt - Brown, A. en P.W.M. Schokker - Elk, M.W.H. van - Geels, J.H. en M.W.H. van Elk - Graaf, M. de en K. Witteveen - Heres, L. - Müller, J.C. - Schans, R. van der, Weergave van remote- sensingbeelden - Schokker, P.W.M. - Velde, L.W. van der en J.H. Wiechers - Wee, G.P. van Kaartvervaardiging - Jansens, J.W., F.J. Ormeling en U. Uiterwijk

Kartografisch Tijdschrift | 1989 | | pagina 92