Historische kartografie V Zo kan het... maar zo kan het ook! - Kok, M. nummer 1, P- 66-67 (G.W.J. van Omme) - Ormeling sr, F. J., TriangulatieNederlands-Indie nummer 2, P- 57 (G.W.J. van Omme) - Schilder, G. nummer 4, P- 52-53 (G.W.J. van Omme) - Zandvliet, K. Kartografische vormgeving en thematische kartografie VI Agenda - Donker, A.T. - Kraak, M.J., T.P.M. Tijssen en M. Struyk nummer 1, P- 7 nummer 2, P- 14 nummer 3, P- 26 III Aankondigingen en besprekingen nummer 4, P- 67 Amsterdam by Night(A. J. Kers) 4 Bann, S. J.D. Hunt (eds), Maps and mapping (M. Hameleers) 2 Beschrijving van de Provincie Zuid-Holland behorende bij de 5e editie van de Waterstaatskaart (F.J. Ormeling) 1 Besten, J.J. den, Het landschap op een kaart. Enkele methoden van integratiekartering en hun toepassing (F.J. Ormeling) 4 Bonin, S. et C. Langlois, Atlas de la Revolution fran- ?aise. Deel 1, Routes et Communications; Deel 2, l'Enseignement 1760-1815 (F.J. Ormeling) 4 Cartographie du Corps Medical en France au 1er jan- vier 1987 (F.J. Ormeling) 4 Denegre, J. (ed.), Thematic mapping from satellite ima- gery - an international report (F.J. Ormeling) 1 Festschrift Ormeling sr 4 Geologische kaart van Irian Jaya (F.J. Ormeling sr) 1 Högfjällskartan Kebnekaise (F.J. Ormeling sr) 1 Hulten, E.(t) and M. Fries, Atlas of North European Vascular Plants (F.J. Ormeling sr) 1 ICA-publikaties (C.P.J.M. van Elzakker) 4 Kleine Foto-atlas van Nederland (J.J.C. Piket) 2 Kleine Geografie van Nederland (J.J.C. Piket) Kraak, M.J., Computer-assisted cartographical three- dimensional imaging techniques (J. Drummond) 4 Official publications OEEPE (H.M. Bosma) 4 Perry, R.B. C.R. Perkins, World Mapping Today (F.J. Ormeling) 1 De Reisatlas van Indonesie (F.J. Ormeling) 1 Shirley, R.W., Printed Maps of the British Isles 1650-1750 (M. Hameleers) 4 Tamsma, R., The Netherlands in fifty maps - an anno- tated atlas (G.W.J. van Omme) 1 Wandelkaart 1 en Wandelkaart 2 (G.W.J. van Omme) 1 VII Kaartbijlagen nummer 1: Landcover Classification based on satellite ima gery in the central parts of the Netherlands (artikel J.W. Jansens, F.J. Ormeling en U. Uiterwijk) Grote Provincie-Atlas van Noord-Holland; bro chure (artikel A.T. Donker) nummer 2; Kaartencatalogus Amsterdam (bericht A.H. Verroen) Wandkaart van het hoogheemraadschap van Rijnland (artikel K. Zandvliet) nummer 3: Trichromatic printing of Munsell colours, Test page ITC (artikel A. Brown en P.W.M. Schokker) nummer 4: Een pagina uit de Afstandengids van Neder land (artikel B.J. Beers, C.A. van den Boogert en P. Mills) Informatie-vouwblad Rotterdamse Elektrische Tram (RET) (artikel P. Benjaminse, P. Mijkse- naar en G. Andreas) Openbaar-vervoergids Amsterdam (artikel Ben jaminse e.a.) Set spoorkaarten NS (artikel Benjaminse e.a.) VIII Summaries, resumes nummer 1, P- 78-80 nummer 2, P- 65-67 nummer 3, P- 74-76 nummer 4, P- 65-67 IV Uit de tijdschriften (M.J. Kraak) nummer 1, p. 75-77 nummer 2, p. 58-59 en 64 nummer 3, p. 73 nummer 4, p. 61-64

Kartografisch Tijdschrift | 1989 | | pagina 93