toeliehtlng Dit register bevat de inhoud van de eerste vijftien jaargangen van het Kartografisch Tijdschrift over de iaren 1975 tot en met 1989. In dit register zijn de belangrijkste zelfstandige teksten opgenomen uit de 62 nummers van deze vijftien jaargangen. De teksten zijn verdeeld in een aantal grote rubrieken, welke grotendeels overeenkomen met de regelmatig terugkerende rubrieken in het tijdschrift. I Berichten De bericht- of verslaggever is tussen haakjes vermeld. A - Algemeen en diversen B - In memoriam C - Redaktioneel D - NVK Algemeen E - NVK Werkgroepen F - Verslagen NVK-aktiviteiten G - Verslagen konferenties, exposities e.d. buiten de NVK H - Berichten over personen I - Berichten uit het buitenland J - Berichten van de ICA II Artikelen A - gerangschikt op auteursnaam B - gerangschikt op onderwerp 1. Algemeen en diversen 2. Atlaskartografie 3. Automatisering 4. Geschiedenis van de kartografie en historische kartografie 5. Kaartbeheer 6. Kaartgebruik 7. Kaartproduktie 8. Kaartschrift, namen op kaarten 9. Kartografische vormgeving 10. Opleidingsaspekten 11. Remote sensing en kartografie 12. Technische informatie 13. Thematische kartografie III Besprekingen De titels zijn gerangschikt op de (eerste) auteur of het titelwoord van het besproken werk. De recensent Staat tussen haakjes vermeld. IV Zo kan hetmaar zo kan het ook! V Kaartbijlagen, gerangschikt per nummer De gegevens tussen vierkante haakjes zijn door de redaktie toegevoegd om de inhoud van de teksten te verduidelijken (dit betreft vooral aanvullende informatie betreffende datering en/of onderwerp). Aan het eind van het register zijn nog de volgende overzichten opgenomen: Themanummers Redaktieleden KT 1975-1990 Redaktieraadsleden KT 1984-1990 KT register 1975-1989 5

Kartografisch Tijdschrift | 1989 | | pagina 7