Chef Grafische Informatie/ Plv. Hoofd Vastgoedinformatie v/m Geodetisch TU-ingenieur die de digitale kaartprodukties van de stad Utrecht realiseert. E o> O E "5 100 KT 1990.XVI.3 c a öS _c "E a> -a k_ a> ■*- oc O Procedure: De selectie vindt plaats door een selectieteam. Een medisch onderzoek is, een psychologisch onderzoek kan onderdeel zijn van de selectieproce- dure. Sollicitatie: Uw schriftelijke solliciatie kunt u binnen 2 weken na plaatsing van deze advertentie richten aan de Directeur Dienst Ruim- telijke Ordening, t.a.v. het Hoofd Personeel Organisatie, de heer P.W.M. Schoonhoven, Postbus 8406, 3503 RK Utrecht. Onder vermel- ding van "Chef Grafische Informatie/Plv. Hoofd Vastgoedinformatie" op de enveloppe. Voorrangsbeleid bij selectie: Vrouwen, etnische minderheden en minder validen hebben vaak minder goede kansen op de arbeidsmarkt. De gemeente Utrecht wil daarom die doelgroepen voorrang verlenen bij de selectie. Uiteraard op grond van gebleken geschiktheid. Slaagt men niet binnen voornoemde doelgroepen, dan wordt er verder gegaan met de andere kandidaten. Dienst Ruimtelijke Ordening: het gaat om de kwaliteit van de stad Utrecht is een stad met veel kwaliteiten. Daarover zal iedereen die met Utrecht te maken heeft - bewoner, forens of toerist - het eens zijn. Utrecht is de 4e stad in de Randstad. Door haar ligging in het midden van het land ook een belangrijk verkeers- en vervoersknoop- punt. De stad die zoals de andere grote Steden haar bijdrage levert in het ver minderen van het nationale fileprobleem. De stad met een opvallend historische bin- nenstad en een groot stadsvernieuwingsge- bied. Een stad met realiteitszin, die behalve met het heden ook rekening houdt met de toekomst. In de körnende 25 jaar zullen er duizenden nieuwe arbeidsplaatsen en wonin- gen moeten bijkomen. Utrecht is dus een stad van wonen en werken, van winkelen en recreeren, van leven en laten leven. Meer dan ooit Staat de leefbaarheid van Utrecht centraal, van de stad en de regio. Anders gezegd: de kwaliteit van de ruimtelijke orde ning. Belangrijke ontwikkelingen op ruimte- lijk en verkeerskundig gebied zijn daarvoor op gang gebracht. Gericht op behoud, resp. verbetering van de aanwezige kwaliteit, versterking van de economische positie en vooral bevordering van de bereikbaarheid. Daarin speelt uiteraard bij het aanpassen van de infrastructuur, de bebouwing en dus het in kaart brengen van Utrecht de afde- ling Vastgoedinformatie een belangrijke rol. De afdeling Vastgoedinformatie De afdeling Vastgoedinformatie behoort tot de Dienst Ruimtelijke Ordening, die een samenwerkingsverband heeft met de dien- sten Openbare Werken, Volkshuisvesting, Huisvesting, Woningbeheer en Wijkbeheer en Stadsvernieuwing. Tezamen meer dan 1.200 personeelsleden. De afdeling bestaat uit de onderafdelingen Administratieve Informatie, Systeembeheer, Landmeten en Grafische Informatie. Met als taak een Vastgoedsysteem voor de gemeen te Utrecht op te bouwen en bij te houden. De volgende (geautomatiseerde) deelsyste- men zijn operationeel: Gebouwen Gemeente Kadaster Grootschalige Topografie (schaal 1:500 en 1:1.000) Kleinschalige Stadskartografie. Technische achtergrond: Intergraph VAX'en, standalone Unix-werkstations en een Micro- Vax 3400, waarbij gebruik gemaakt wordt van ORACLE database. De Systemen maken deel uit van een Locol Area Netwerk. Te zij- ner tijd zal het digitale bestand t.b.v. de ver- zamelkaart Leidingen worden opgebouwd. Daarnaast verleent de afdeling diensten op het gebied van Landmeetkunde, Reprografie, Kartografie, Automatisering en Administratief Vastgoed. De onderafdeling Grafische Informatie is inhoudelijk verantwoordelijk voor de deel- systemen Topografie Leidingen en de Stadskartografie. Met de bedoeling deze Sys temen te actualiseren en te leveren aan de gebruikers. Verder geeft men Service op het gebied van Reprografie, Kartografie en gra fische Produkten. In die omgeving is de TU- ingenieur, die wordt gezocht, werkzaam als Chef Grafische Informatie/Plv. Hoofd Vastgoedinformatie v/m. Functie-informatie Ondersteunen van het Hoofd Vastgoed informatie bij de ontwikkeling van lange termijnvisies en andere beleidszaken. Realiseren van het takenpakket van de onderafdeling Grafische Informatie. Leidinggeven aan de secties Kaartredactie, Topografie, Kartografie, Reprografie en Kaartbeheer. Zorgdragen voor een optimale bedrijfs- voering van de onderafdeling. Voorzitten van het Technisch Overleg van de afdeling Vastgoedinformatie. Deelnemen aan in- en externe overleg- organen. Functie-eisen Universitaire opleiding Geodesie of gelijk- waardig. Automatiseringskennis in het algemeen en kennis van CAD in het bijzonder, bij voor- keur het "Intergraph systeem". Kennis van en ervaring met produktie van digitale basiskaarten. Kennis van Kartografie, Gissystemen en Reprografie. Ervaring in een soortgelijke functie. Organisatorische en leidinggevende kwali teiten. Goede sociale vaardigheden. Solaris: Het solaris bij aanstelling is afhanke- lijk van opleiding en ervaring. De functie kent een maximum van f 7.281,- bruto per maand (schaal 12) bij een dienstverband van 38 uur per week. Inlichtingen: U kunt inlichtingen inwinnen bij de heer Ir J.C.P. de Kruif, Hoofd Vastgoedin formatie, telefoon 030 - 919616 of bij de huidige functionaris, de heer E. Hoeboer, telefoon 030 - 919608.

Kartografisch Tijdschrift | 1990 | | pagina 104