nvky ISSN 0167-5788 nederlandse vereniging voor kartografie De Nederlandse Vereniging voor Kartografie is de voortzet- ting van de Kartografische Sectie van het Koninklijk Neder- lands Aardrijkskundig Genootschap. Bestuur Mw. drs. W. Hoogendoorn-Beks, voorzitter; prof. dr. F.J. Ormeling, Zeist, plaatsvervangend voorzitter; drs. J.H.R. van der Schuit, p/a Postbus 590, 2501 CN Den Haag, secretaris; M.A.G. Bos, Reiderland 1, 2716 AL Zoetermeer, penning- meester (postgiro 484407 t.n.v. penningmeester NVK te Zoetermeer); DJ. Dijkstra, Den Haag; drs. P.W. Geudeke, Emmen; dr. M.J. Rraak, Delft; ir. A.J. Laiesse, Delft. Ereleden Prof. dr. ir. C. Koeman, De Bilt; prof. dr. F.J. Ormeling, Lonneker; prof. dr. A.J. Pannekoek, Heemstede; prof. dr. J.J.C. Piket, Nijmegen; M. de Smit, Den Haag. Werkgroep voor de Geschiedenis van de Kartografie Prof. dr. G.G. Schilder, Utrecht, voorzitter; drs. M.M.Th.L. Hameleers, Top. Hist. Atlas Gemeentearchief, Amsteldijk 67, 1074 HZ Amsterdam, secretaris; drs. P.P.W.J. van den Brink, Utrecht; dr. P.C.J. van der Krogt, Delft; drs. J.W.H. Werner, Amsterdam. Werkgroep Kaartbeheer J. Smits, Den Haag, voorzitter; R.C.M. Braam, p/a Postbus 115, 7800 AC Emmen, secretaris; K.W.B. Giebel, Amsterdam; mw. W. Groothuis, Groningen, penningmeester; Tj. Jongsma, Assen; R.P. Oddens, Bunnik. Werkgroep Onderwijs en Onderzoek Drs. R.T. de Wijs, Oude Leidseweg 7, 3533 KK Utrecht, voorzit ter; drs. N.J. Bakker, Sleen; A. Brown M.A., Enschede; drs. M.A. Damoiseaux, Gouda; dr. M.J. Kraak, Zoetermeer; prof. dr. F.J. Ormeling, Zeist; ir. R. van der Schans, Bennekom. Werkgroep Kaartproduktietechnieken Drs. J.A.M. Smeulders, Viane (B.), voorzitter; J.F.M. van der Steen, p/a ITC, afd. Geoinformatics, divisie Kartografie, Postbus 6, 7500 AA Enschede, secretaris; C.H.M. Klarenbeek, Heerenveen; dr. Ph. de Maeyer, Antwerpen; Chr.J. Snabilie, Duivendrecht. Werkgroep Automatisering in de Kartografie Drs. M.A. Damoiseaux, Gouda, voorzitter; dr. M.J. Kraak, p/a Faculteit der Geodesie, Thijsseweg 11, 2629 JA Delft, secretaris; ir. H.J.G.L. Aalders, Delft; drs. R.O. Koop, Utrecht; ing. P.W.M. Schokker, Enschede. Contactgroep Automatisering in de Kartografie Contactpersoon: ir. H.J.G.L. Aalders, p/a TU Delft, Faculteit der Geodesie, Thijsseweg 11, 2629 JA Delft, voorzitter. Omslag, typografie en druk Op het omslagkaartje is de verspreiding voorgesteld van de le- den van de Nederlandse Vereniging voor Kartografie in Ne- derland op 1 januari 1993. aantal leden (persoonlijk en institutioneel): 1 5 15 30 50 75 Druk omslag: Cartoprint, Den Haag Druk binnenwerk: Krips Repro, Meppel Begeleidingscomniissie PBNA A.H. Verroen, Gijsbrecht van Nijenrodestraat 163, 3621 GJ Breukelen, secretaris; drs. N.J. Bakker, Sleen; R. de Jonge, Wageningen. Redactie Kartografisch Tijdschrift Prof. dr. F.J. Ormeling, Zeist, voorzitter; mw. drs. A. Altena, N. Haismastraat 16, 9285 RP Buitenpost, secretaris; drs. C.A. Blok, Enschede; drs. F.H. Boersma, Utrecht; ir. R.M. Hoots- mans, Wageningen; ir. A.J. Kers, Boekelo; dr. P.C.J. van der Krogt, Delft; G.W.J. van Omme, Wijk bij Duurstede; Chr.J. Snabilie. Duivendrecht. Redactieraad Prof. dr. F. Depuydt, Linden (B.); drs. C.P.J.M. van Elzakker, Enschede; drs. P.W. Geudeke, Emmen; mw. drs. W. Hoogen doorn-Beks, Doom; A.J. Karssen, Enschede; prof. dr. ir. C. Koe man, De Bilt; prof. dr. F.J. Ormeling, Lonneker; prof. dr. J.J.C. Piket, Nijmegen. Kartografisch Tijdschrift Het Kartografisch Tijdschrift is de voortzetting van Kaartbul- letin en Kartografie, Mededelingen van de Kartografische Sec tie van het KNAG, en verschijnt 4x per jaar. Abonnementen zijn inbegrepen in het lidmaatschapsgeld van de Nederlandse Vereniging voor Kartografie: persoonlijke leden /55,-(buiten- land /100,-), institutionele leden 160,- (buitenland /160,-). Losse abonnementen ad 100,- (buitenland /150,—); losse nummers ad /15,-. Verzoeke alle kopij, recensie-exemplaren enz. te zenden aan het redactiesecretariaat: mw. A. Altena, N. Haismastraat 16, 9285 RP Buitenpost. Aanwijzingen voor auteurs zijn op ver- zoek bij het redactiesecretariaat verkrijgbaar. Voor opgave van adreswijzigingen, voor abonnementen en losse nummers, alsmede voor losse nummers van de oude tijdschriften wende men zieh tot de secretaris van de Nederlandse Vereniging voor Kartografie: J.H.R. van der Schuit, p/a Postbus 590, 2501 CN Den Haag. Het overnemen of vermenigvuldigen van artikelen is slechts geoorloofd na schriftelijke toestemming van de redactie. NVK-publikatiereeks ISSN 0926-5007 In deze reeks verschijnen voordrachten en lezingen gehouden tijdens NVK-studiedagen en werkgroepbijeenkomsten. Informatie over nieuwe uitgaven (prijs per nummer, wijze van bestellen) wordt regelmatig in het Kartografisch Tijdschrift gepubliceerd en is ook verkrijgbaar bij C.P.J.M. van Elzakker, ITC, Afd. Kartografie, Postbus 6, 7500 AA Enschede. Ook voor abonnementen kan met de laatste contact worden opgenomen. 2 KT 1994.XX.3

Kartografisch Tijdschrift | 1994 | | pagina 4