Bestandsbeheerder/kartograaf/ geo-informaticus m/v AKZO NOBEL Creating the right chemistry 44 KARTOGRAFISCH TIJDSCHRIFT I996-XXII-I Akzo Nobel is een van de grootste chemische concerns ter weretd (350 vestigingen in 50 landen, 70.000 mede- werkers). Het hoofdkantoor is gevestigd in Arnhem. Werken bij Akzo Nobel betekent een loopbaan bij een technolo gisch hoogontwikkelde onder- neming met activiteiten in Chemie, verven en lakken, Produkten voor de gezond- heidszorg en vezels. De BU (business unit) Salt Europe, onderdeel van Akzo Nobel Chemicals bv, exploiteert concessies voor de winning van zout met oplosmijnbouw in Nederland, Duitsland en Denemarken. De afdeling Delfstoffen gevestigd te Hengelo, is verantwoordelijk voor de planning en de voorbereiding van pekelwinning. Zij verleent advies en ondersteuning aan de winningsbedrijven in Hengelo en Delfzijl, Stade (Duitsland) en Manager (Denemarken). De afdeling is tevens verantwoordelijk voor de uitvoering van (mijnbouw)projecten. In de toekomst zal de bezetting bestaan uit twee mijnbouwkundigen, een werktuigbouwkundige, een chemisch technoloog en de te benoemen bestandsbeheerder/kartograaf/geo-informaticus. Uw functie Als opvolger van de huidige technisch-mijnbouwkundig tekenaar bent u verantwoordelijk voor het beheer van het geautomatiseerde bestand (grafische en alpha-numerieke gegevens) van de afdelingen delfstoffen en boor- en pekelwinningsbedrijven. U vervult een actieve rol bij de verdere ontwikkeling hiervan en onderhoudt daartoe de noodzakelijke contacten met overheden, contractors en de eigen pekelwinningsbedrijven. Verder verleent u medewerking aan het opstellen van planningen en rapportages en het verkrijgen van vergunningen. U rapporteert aan de manager delfstoffen. Uw profiel Wij zoeken bij voorkeur een medewerker met een relevante HBO opleiding (kartografie met specialisatie geo-informatica). U hebt kennis van geautomatiseerde gegevensverwerking binnen een technische omgeving. Ervaring met applicatiebeheer (Oracle, AutoCad) en kennis van GIS zijn gewenst terwijl basiskennis van geologie in uw voordeel werkt. Om uw functie goed te kunnen vervullen hebt u affiniteit tot vraagstukken die met beheer en gebruik van concessies en openbare ruimten daarbinnen te maken hebben. U beheerst de moderne talen (Engels en Duits) en uw pragmatische analytische instelling maken het profiel compleet van de kandidaat die wij zoeken. Ons aanbod Tegenover uw kennis en ervaring stellen wij een zeer ruime mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid. Uw salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn goed te noemen. Informatie sollicitatie Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer ir. W.A. Paar, telefoon 074 - 244 34 01Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 1 juli a.s. richten aan de afdeling Personeelszaken Technology Center van Akzo Nobel Chemicals bv, t.a.v. de heer J. Grimmelikhuyse, Postbus 25, 7550 GC Hengelo. 508-750

Kartografisch Tijdschrift | 1996 | | pagina 50