KARTOGRAFISCH TIJDSCHRIFT REGISTER I997 Jiang, B., Taalkundige onzekerheid in ruimtelijke analyse; modellering en visualisatie Koussoulakou, A.: zie Elzakker, C.P.J.M. van A. Koussoulakou Kraak, M.J., R. Edsall A. M. MacEachren, Kartografische animaties en legenda's voor temporele kaarten; exploratie en/of interactie Leenders, B.: zie Ouwerkerk, R.J. van, B. Leenders L.J.M.Mulder Lemmens, P.J.L., Landsdekkende bestanden van de Topografische Dienst Ligtendag, W.A., Willem Barentsz en de kartografie van het hoge noorden MacEachren, A.M.: zie Kraak, M.J., R. Edsall A. M. MacEachren Meijer, E.N., Digitale Plattegrond of TopioVector: over Presentatie Techniek Meijer, S. J. Smits, Ontsluiting op een ander niveau: kaartcollectieprofielen Mulder, L.J.M.: zie Ouwerkerk, R.J. van, B. Leenders L.J.M.Mulder Noordman, E.J.M.: zie Bregt, A.K., E.J.M. Noordman, H.A.M. Thunnissen F. de Vries Omme, G.W.J. van, Historisch-topografische kaart van de Kromme Rijn en omgeving (met kaartbijlage) Ormeling, F.J., De panoramakaarten van Heinrich C. Berann Ormeling, F.J., Kaartgebruiksstappen en bijbehorende kwaliteitseisen Ouwerkerk, R.J. van, B. Leenders L.J.M.Mulder, Gebruikersonderzoek bij het vormgeven van informatiesystemen; werken met een plattegrond als voorbeeld Schans, R. van der, Visuele interactie en interactieve visualisatie Smits, J.: zie Meijer, S. J. Smits Thunnissen, H.A.M.: zie Bregt, A.K., E.J.M. Noordman, H.A.M. Thunnissen F. de Vries Venemans, B.A.: zie Damoiseaux, M.A. B.A. Venemans Versloot, A.P., Atlas van Wonen en Werken in Friesland Atlas fan Wenjen en Wurkjen yn Fryslän: de eerste sociaal-economische atlas van de provincie Friesland Vries, F. de: zie Bregt, A.K., E.J.M. Noord man, H.A.M. Thunnissen F. de Vries Werner, J.W.H., De kaarten- en atlassen- collectie van het knag in de ub Amsterdam Zijlstra, Y.J.: zie Damoiseaüx, M.A. Y.J. Zijlstra Internet 8-13 Elzakker, C.P.J.M. van A. Koussoulakou, Kaarten en het gebruik ervan op het Internet 4 5-12 Kaartbeheer Meijer, S. Smits J., Ontsluiting op een ander 13-18 niveau: kaartcollectieprofielen 3 15-20 Werner, J.W.H., De kaarten- en atlassencollectie van het knag in de üb Amsterdam 3 21-33 26-28 Kaartgebruik Betlehem-de Vink, N. van, 5-14 Elfstedentocht-kaart in de krant 30-33 Ormeling, F.J., Kaartgebruiksstappen en bijbehorende kwaliteitseisen 4 31-36 Ouwerkerk, R.J. van, B. Leenders L.J.M.Mulder, 37-42 Gebruikersonderzoek bij het vormgeven van informatiesystemen; werken met een 15-20 plattegrond als voorbeeld 4 25-29 Kaartproductie Omme, G.W.J. van, Historisch-topografische kaart van de Kromme Rijn en omgeving (met kaartbijlage) 1 43-44 Versloot, A.P., Atlas van Wonen en Werken in Friesland Atlas fan Wenjen en Wurkjen yn Fryslän: de eerste sociaal-economische atlas van de provincie Friesland 2 29-34 Kwaliteitsbeheersing Hootsmans, R.M., Verkenning van onzekerheid in een gis; analyse van fuzzy sets voor visuele ondersteuning van beslissingen 2 14-20 Landsdekkende bestanden Bregt, A.K., E.J.M. Noordman, H.A.M. Thunnissen F. de Vries, Bodem, landgebruik en landschapsecologie; drie landsdekkende bestanden van DLO-Staring Centrum (met bijlage) 4 19-24 Guchte, W. van de, wis en TOphoogteMD. Twee landsdekkende bestanden van de Meetkundige Dienst 1 25-29 29-34 Lemmens, P.J.L., Landsdekkende bestanden van de Topografische Dienst 2 26-28 Productie van geografische informatie 21-33 Damoiseaux, M.A. Y.J. Zijlstra, Visualisatie van het Beheersplan Waddenzee 1 15-18 43-44 19-24 31-36 4 25-29 5-7 B Artikelen gerangschikt op onderwerp Geschiedenis van de kartografie en Historische kartografie Ligtendag, W.A., Willem Barentsz en de kartografie van het hoge noorden Gebruik van geografische informatie Hellingwerf, R.S., De kaart als communicatiemiddel bij de vijftiende Elfstedentocht Meijer, E.N., Digitale Plattegrond of TopioVector: over Presentatie Techniek Visualisatie pp. Bokma, D.E.C., Duurzaam ruimtegebruik in beeld; uitwerking van de thema's diversiteit, intensiteit en continuiteit (met bijlage) Damoiseaux, M.A. B.A. Venemans, Visualisatie van Gis-data; programma's en hun mogelijkheden 5-14 Jiang, B., Taalkundige onzekerheid in ruimtelijke analyse; modellering en visualisatie Kraak, M.J., R. Edsall A. M. MacEachren, Kartografische animaties en legenda's voor 34-36 temporele kaarten; exploratie en/of interactie Ormeling, F.J., De panoramakaarten van 37-42 Heinrich C. Berann Schans, R. van der, Visuele interactie en interactieve visualisatie 2 21-25 3 5-14 2 8-13 4 13-18 1 19-24 2 5-7 2

Kartografisch Tijdschrift | 1997 | | pagina 70