Voor informatie: Adres: Topografische Dienst Bureau Marketing en Verkoop Postbus 115 7800 AC Emmen Bendienplein 5 7815 SM Emmen tel. (0591)696301 fax (0591)696298 TOPIOvector TOP50vector enTOP50wegen Verkoopteam: Staand van links naar rechts: Truus Trip, Sjaak Koote, Paul Lemmens, Hans van Kampen Zittend: Arjen van den Hoelc en Rita Muskee Op de foto ontbreken; Aart Jan Klijnjan en Reineth Dalen Gilhuys Met de opbouw van TOPIOvector is er een uniform bestand van geheel Nederland beschikbaar met een groot schaalbereik, waarin alle topografische punt-, lijn- en vlakinformatie is opgenomen (gecodeerde lijnsegmenten, gesloten vlakken, voorbereid voor topologische bestanden). De onvertekende weer- gave maakt een groot detailniveau mogelijk. De verschillende topografische elementen binnen het bestand kunnen afzonderlijk of gecombineerd worden geselecteerd (bijv. wegen, water of bebouwing). De structuur van de geselecteerde data blijft daarbij intact. Deze eigenschappen maken TOPIOvector tot een zeer hoogwaardig GIS-product dat vele toepassingsmogelijkheden biedt. Bovendien wordt de topografische informatie die aan het bestand ten grondslag ligt, volgens een vast herzieningsschema geactualiseerd. Wanneer u TOPIOvector-gebruiker bent, krijgt u deze Updates automatisch toegezonden zodra deze beschikbaar zijn. Daarmee bent u verzekerd van een betrouw- bare informatiebron. Daarnaast bestaat de mogelijkheid om het bestand op projectbasis te gebruiken. En u bepaalt natuurlijk ook zelf welk gebied u nodig heeft. Zo kunnen wij u een op maat gesneden informatieproduct bieden. Met de opbouw van TOP50vector komt er een uniform bestand van geheel Nederland beschikbaar, waarin alle topografische punt-, lijn- en vlakinfor matie is opgenomen (gecodeerde lijnsegmenten, gesloten vlakken, voorbereid voor topologische bestanden). Ligging en inhoud komen overeen met de kaartserie 1:50.000. De wegen zijn in de vorm van lijnsegmenten opgenomen. De verschillende topografische elementen binnen het bestand kunnen afzonderlijk of gecombineerd worden geselecteerd (bijv. wegen, water of bebouwing). De structuur van de geselecteerde data blijft daarbij intact. Bovendien zijn de topografische gegevens uniform gegeneraliseerd, zodat het praktisch gebruik voor deze schaal is gewaarborgd. Deze eigenschappen maken TOP50vector tot een zeer hoogwaardig product dat vele toepassings mogelijkheden biedt. TOP50wegen Als u specifiek bent geinteresseerd in wegen- informatie, dan is TOP50wegen nu reeds voor geheel Nederland voorhanden. Dit hartlijnenbe- stand is een deelbestand voor TOP50vector. Schaal: Aantal bladen: Grootte blad: Coördinatenstelsel: Datastructuur: Aantal coderingen: Bestandsgrootte: Prijsstructuur: Formaat: Medium o.a.: TOPIOvector 1:10.000 675 10x6,25 km RD Vector ca. 230 6 Mb/blad per blad TOP50vector 1:50.000 101 20x25 km RD Vector ca. 200 35 Mb/blad per blad TOP50wegen 1:50.000 101 20x25 km RD Vector 34 5 Mb/blad per blad NEN1878 (op aanvraag ook in SUF2, DGN en DXF) en binnenkort ARC/INFO cd-rom, 4mm (DAT tape), 8mm tape, DC 6150 tape

Kartografisch Tijdschrift | 1998 | | pagina 76