KARTOGRAFISCH TIJDSCHRIFT Lengkeek, W: zie Vliegen, J.M. W. Lengkeek Mikx, M., Eerste resultaten communicatie- onderzoek Nederlandse Vereniging voor Kartografie 4 29-32 Minnebach, L.J.C.M., Baarle-Nassau Baarle- Hertog.de rijksgrenzen afgebakend?! 4 33-36 Newton, G.: zie Siekierska, E, D. Williams G. Newton Ormeling, F.J., Atlasterminologie en atlasconcepten 1 5-12 Ormeling sr., F.J., Hermann von Rosenberg - onderschat onderzoeker en kartograaf 3 5-10 Oudejans, R., Cultuurhistorische waarden in de topografische kaart 2 29-34 Rase, W.-D., Weergave van immateriele ruim- telijke modellen in de kleinschalige ruimtelijke ordening 4 n-17 Schans, R. van der, Zie stadskaart', Een zoek- tocht bij het NVK/DGfK-congres in Maastricht 3 20-21 Siekierska, E, D. Williams G. Newton, Voorzien metadata in de behoeften van kartografen? 2 5-9 Smet, J. de, megrin, een Europees grens- overschrijdend initiatief voor het creeren van geintegreerde homogene geografische informatiesystemen 3 n-15 Smits, J., De toekomst van het kaartbeheer. De noodzaak en eilende van overleven of hoe blijven we bij zinnen 4 5-9 Tichelaar, T.R., Visualisatie voor onderwijs: schoolatlaskartografie 1 13-18 Vixseboxse, E.: zie Bartels, C., A. van Beurden, E. Vixseboxse J. van Woerden Vliegen, j.M. W. Lengkeek, Landsdekkende bestanden bij het Centraal Bureau voor de Statistiek 3 16-19 Williams, D: zie Siekierska, E, D. Williams G. Newton Woerden, J. van: zie Bartels, C., A. van Beurden, E. Vixseboxse J. van Woerden Wood, M., Kartografie en Agenda 21. De bijdrage van de internationale kartografie 1 19-24 Wright, B.E., De nationale atlas van de Verenigde Staten (met een naschrift: de Website van de National Atlas of the United States door M.A. Damoiseaux) 2 21-28 B Artikelen gerangschikt op onderwerp nr. pp. Algemeen Wood, M., Kartografie en Agenda 21. De bijdrage van de internationale kartografie 1 19-24 Atlaskartografie Ormeling, F.J., Atlasterminologie en atlas concepten 1 5-12 Tichelaar, T.R., Visualisatie voor onderwijs: schoolatlaskartografie 113-18 Wright, B.E., De nationale atlas van de Verenigde Staten (met een naschrift: de Website van de National Atlas of the United States door M.A. Damoiseaux) 2 21-28 REGISTER 1999 Historische kartografie Alkhoven, R, De Atlas Van der Hagen digitaal 4 23-28 Brink, P.P.W.J. van den, De i8e-eeuwse Hollandse gedrukte rivierkartografie. De opbouw en inrichting van een kartografisch informatie- bestand voor de Nederlandse rivierzorg 1 25-33 Ormeling sr., F.J., Hermann von Rosenberg - onderschat onderzoeker en kartograaf 3 5-10 Kaartbeheer Smits, J., De toekomst van het kaartbeheer. De noodzaak en eilende van overleven of hoe blijven we bij zinnen 4 5-9 Kaartgebruik/Gebruik van geografische informatie Jong, T. de B. de Haas, Visualisatie van bereikbaarheidsanalyses: een onderzoek in het Wild Coast gebied in Zuid-Afrika Ormeling, F.J., Atlasterminologie en atlas concepten Schans, R. van der, Zie stadskaartEen zoektocht bij het NVK/DGfK-congres in Maastricht Smet, J. de, megrin, een Europees grens- overschrijdend initiatief voor het creeren van geintegreerde homogene geografische informatiesystemen 11-19 5-12 20-21 Kartografische vormgeving Oudejans, R., Cultuurhistorische waarden in de topografische kaart Landsdekkende bestanden Bartels, C., A. van Beurden, E. Vixseboxse J. van Woerden, Landsdekkende en Europese bestanden bij het rivm Vliegen, J.M. W. Lengkeek, Landsdekkende bestanden bij het Centraal Bureau voor de Statistiek Metadata Siekierska, E, D. Williams en G. Newton, Voorzien metadata in de behoeften van kartografen? Overheidskartografie Minnebach, L.J.C.M., Baarle-Nassau Baarle- Hertog.de rijksgrenzen afgebakend?! 11-15 2 29-34 35-39 3 16-19 5-9 4 33-36 Productie van geografische informatie Asperen, P. van, Bijhouding van digitale topografische bestanden: Europese ervaringen 4 19-22 Toeristische kartografie Krogt, P.C.J. van der, Acht en Tweeentwintig: Baarle in kaart (met kaartbijlagen) 4 37-39 Visualisatie Oudejans, R., Cultuurhistorische waarden in de topografische kaart 2 29-34 Rase, W.-D., Weergave van immateriele ruim telijke modellen in de kleinschalige ruimtelijke ordening 4 n-17 Tichelaar, T.R., Visualisatie voor onderwijs: schoolatlaskartografie 1 13-18

Kartografisch Tijdschrift | 1999 | | pagina 74