JA Medewerker Gegevensinwinning -Ja w De Marine. Helemaal zo gek nog niet. De Koninklijke Marine is een van de grotere werkgevers van Nederland. Zo'n 18.000 burger- medewerkers en militairen vinden hier boeiend en verantwoordelijk werk. De dienst der Hydrografie maakt deel uit van de Marinestaf van de Koninklijke Marine in Den Haag. De dienst produceert zeekaarten, hydrografische kaarten en aanvullende nautische publicaties voor het Noordzeegebied en de wateren rond de Nederlandse Antillen en Aruba in analoge en digitale vorm. Deze nautische publicaties worden officieel uitgegeven ten behoeve van de scheepvaart. Daarnaast adviseert en ondersteunt de dienst de Overheid en derden op nautisch-kartografisch, hydrografisch en marien-geodetisch gebied. De afdeling Gegevens- inwinning 8t Berichtgeving van de dienst der Hydrografie is op zoek naar een enthousiaste mbo'er (v/m) voor de functie van Taken Als medewerker Gegevensinwinning vraag je nautische, kartografische en hydrografische gegevens op en beoordeel je deze op betrouwbaarheid en relevantie. Daarvoor onderhoud je nauw contact met informatieverstrekkers en ga je incidenteel mee op verkenning in het gebied welke de dienst karteert. Je registreert de brondocumenten bij binnenkomst van de gegevens en draagt zorg voor de distributie van deze documenten binnen de afdeling Productie. Na roulatie zorg je voor de archivering van de brondocumenten. Ook het beheer van de archieven en het op aanvraag leveren van kopieen van brondocumenten behoren tot je takenpakket. Vereist Je hebt een opleiding op mbo-niveau waarbij je nautische en/of hydrografische kennis hebt opge- daan. Daarbij heb je kennis van en/of ervaring met archiveren. Vanzelfsprekend heb je affiniteit met nautische kartografie. Verder kun je prima in teamverband functioneren. Naast uitstekende contactuele eigenschappen beschik je ook over een accurate werkwijze en ben je vertrouwd met corresponderen in de Engelse taal. Geboden Een verantwoordelijke en afwisselende functie binnen de veelzijdige marineorganisatie. Afhankelijk van je leeftijd en ervaring bedraagt het bruto maandsalaris maximaal circa f 4.620,- (schaal 6 BBAD), exclusief 8% vakantietoeslag. Verder mag je rekenen op minimaal 23 vakantiedagen plus 12 ADV-dagen per jaar. ßovendien kun je gebruikmaken van een uitgebreid pakket studiefacili- teiten om je vakkennis up-to-date te houden en uit te breiden. Reacties Meer informatie over deze functie kun je inwinnen bij het hoofd afdeling Productie, de heer E. Wormgoor, telefoon (070) 316 28 23. Bij personeelsconsulent mevrouw N.H. Remkes, tele- foon, (070) 316 34 88, kun je terecht met vragen over de sollicitatieprocedure. In het kader van het emancipatiebeleid streeft de Koninklijke Marine naar het in dienst nemen van meer vrouwen. Ook ge'interesseerden die behoren tot een etnische minderheid en gehandicapten worden nadruk- kelijk uitgenodigd te solliciteren. Je sollicitatiebrief met c.v. kun je binnen 14 dagen sturen naar de Bevelhebber der Zeestrijd- krachten, stafafdeling Burgerpersoneel Admiraliteit, t.a.v. mevrouw N.H. Remkes, postbus 20702, 2500 ES Den Haag. v t J f f Ar ?a o m burgerpersoneel

Kartografisch Tijdschrift | 2001 | | pagina 61