51 KARTOGRAFISCH TIJDSCHRIFT INTERACTIEF algemene ledenvergadering 2002 Verslag Algemene Ledenvergadering NVK, 18 april 2002 Plaats en deelname De Algemene Ledenvergadering van de Nederlandse Vereniging voor Kartografie van 2002 vond plaats op donderdagmid- dag 18 april 2002 bij het itc te Enschede. De vergadering genoot in totaal de be- langstelling van 49 leden (inclusief de bestuursleden). Er waren vier berichten van verhindering ontvangen. Opening en vaststelling agenda Voorzitter Bakker opende om 15.10 uur de vergadering. De Agenda werd zonder wijzigingen vastgesteld. De voorzitter vroeg enige ogenblikken stilte ter nagedachtenis aan de in afgelo- pen periode overleden leden van de ver eniging, te weten: de heer P. Geurts, de heer W.J. Struick, de heer H. Waasdorp, de heer J.M. Stolk, prof.dr.ir. F.W. van Voorden en prof.ing. F.F. Leopold. Verslag Algemene Ledenvergadering 2001 Het verslag van de Algemene Ledenver gadering, zoals gepubliceerd in Kartogra- fisch Tijdschrift 2001.XXVI.3, werd met dank aan de secretaris, door de vergade ring goedgekeurd. Verslag van de secretaris over 2001 Daar geen der aanwezigen opmerkingen had over de weergave van het verslag, werd het verslag, met dank aan de secre taris, door de vergadering goedgekeurd. Verslag van de penningmeester over 2001 Penningmeester Bos gaf aan dat de weer gave van het jaarverslag een momentop- name is, waarbij er enkele op het jaar 2001 betrekking hebbende posten nog niet in het jaarverslag verwerkt zijn, daar deze pas in 2002 voorhanden waren. Te- vens zijn er posten wel opgenomen en verdisconteerd in de weergegeven bedra- gen welke weer betrekking hebben op het voorgaande boekjaar 2000. Uiteindelijk resulteerde het vermögen van de vereniging in een bedrag van f 67.083,72; een bedrag wat nagenoeg gelijk is aan het vermögen van voor- gaand boekjaar. Een uitgebreid verslag van de penning meester is ter beschikking gesteld aan de kascommissie en is naar believen ter in zage aan de leden. Verslag van de kascommissie over 2001 De kascommissie voor 2001 bestond uit de heer R. van der Schans en de heer P. van der Krogt. De heer Van der Schans sprak zijn dankwoord uit voor het voortreffelijke werk wat de penning meester 00k afgelopen jaar heeft verzet. De kascommissie is regelmatig tijdens het jaar op de hoogte gehouden van de financiele ontwikkelingen binnen de ver eniging. De heer Van der Schans las het verslag van de kascommissie voor, waarna de Algemene Ledenvergadering de pen ningmeester bij acclamatie decharge ver- leende over het door hem gevoerde fi nanciele beleid over het jaar 2001. Begroting 2002 Op de weergegeven begroting had de pen ningmeester verder niets toe te voegen. De heer Ormeling vroeg in hoeverre er reserveringen gemaakt moeten worden Bijpraten tijdens de lunch. voor 2003, met name voor het Kartogra- fisch Tijdschrift. Voorzitter Bakker meld- de dat zolang er nog geen nieuwe vereni ging is opgericht, het bestuur heeft be- sloten de begroting niet aan te passen aan zaken die nog niet duidelijk zijn. Benoeming kascommissie 2002 De heer Van der Schans trad af als lid van de kascommissie. Hij werd bedankt voor zijn werk in de kascommissie gedu- rende de afgelopen twee jaar. De heer D. Dijkstra werd bereid gevonden als nieuw lid in de kascommissie plaats te nemen, naast de heer Van der Krogt. De vergadering ging hiermee unaniem ak- koord. Vaststelling contributies en abonne- mentsgelden 2003 Het bestuur heeft aan de vergadering geen voorstel gedaan om de contributies voor de leden en abonnementen te wijzigen. De deelnemers aan het werk: praktijkoefe- ningen.

Kartografisch Tijdschrift | 2002 | | pagina 53