IE Voorlopige samenstelling en rganisatie GINI G$N Het dagelijks bestuur van GIN bestaat uit drie personen. Naast voorzitter Menno-Jan Kraak vervult Henk Ottens de functie van secretaris. Leen Murre combineert de functies van vice- voorzitter en penningmeester. Vanuit het bestuur zullen de volgende personen fungeren als 'trekker' van de secties/werkgroepen. Sectie Landmeten en Geodesie: Leen Murre en Jos Löwik. Overige leden: Jan Witte, Katinka Roebert, Andre de Wit, E. Marsman en Maarten Peters. Sectie Aardobservatie: George Vosselman. Overige leden: Ad v. d. Meer, Andre de Wit. Sectie Cartografie en Geovisualisatie: Nico Bakker. Overige leden: Albert Venemans. Sectie Vastgoedinformatie: Erik-Jan Kleingeld en Hans Hoeks. Overige leden: Koos Krijnders, Kathmann. Sectie Geo-Ict: Arie van Olst Overige leden: Peter van Oosterom, Toine van Riel, Peter v.d. Crommert. Werkgroep PR en Communicatie: Wilbert Wouters. Werkgroep Onderwijs en Onderzoek: Henk Ottens. De overige aandachtsgebieden vallen onder de verantwoordelijkheid van de voorzitter, Menno-Jan Kraak. De verdere invulling van de secties en werkgroepen wordt nu uitgewerkt door de desbetref fende 'trekkers'. Bestuur GIN Algemeen bestuur (AB) Dagelijks bestuur (DB) PR en Communicatie Redactie Tijdschrift Publicatiereeks Internet, Website redactie E-zine (Nieuwsbrief) Promotie GIN Evenementen Coördinatie bijeenkomsten secties Organisatie Congressen Organisatie Rayonbijeenkomsten Organisatie algemene excursies "T Sectie Landmeetkunde en Geodesie Geodetische Infrastructuur Landmeten en Waterpassen Ruimte Geodesie en Plaatsbepaling Ontwikkelings- samenwerking Navigatie Sectie Aardobservatie Remote Sensing Fotogrammetrie Laser Altimetrie Zeebodem- kartering Administratieve ondersteuning Externe vertegenwoordiging Positionering Lobbyen Int. samenwerkingsverbanden Coördinatie of vertegenwoordiging Onderwijs en Onderzoek Aanspreekpunt extern Coördinatie afstemming Coördinatie onderzoek projecten Historie Coördinatie activiteiten Historie Geo-Informatie Sectie Cartografie en Geovisualisatie Cartografische Vormgeving Gebruik van geo-informatie Geschiedenis van de cartografie Nationale Atlas Opslag, beheer en ontsluiting Van geo-informatie Productietechnieken Sectie Vastgoedinformatie en grondbeleid Informatiekunde GIS Waardebepaling Polis Onderzoek ontwikkeling Systemen Administratieve attributen Sectie Geo-ICT Ruimtelijk/temporaal modelleren/ontwerpen Geo-database management Systemen Geo-netwerkprotocollen (Mobiele) GIS-diensten Standaardisatie Toegepaste Geo-Informatie /TITn Geo-Informatie Nederland

Kartografisch Tijdschrift | 2003 | | pagina 72