KARTOGRAFISCH TIJDSCHRIFT 2OO3-XXIX-4 Categorie Thema('s) Voorbeeld(en) - originele Engelse titels Doelgroep Gebruik Atlas series I 250.000, I I min, I 2 min Geologie en minerale hulpbronnen, Seismo- tektoniek, Bouger zwaartekracht, enz. Seismotectonic Atlas of India and environs Bouger gravity atlas of the Western Indian shield Mineral Atlas of India Domein experts en basiskaart andere geinteresseerden Kaartveld gedefinieerd door administratieve grenzen Nationale kaarten I 2 min of I 5 min Geologie, Geochronologie, Geological map of India Geotechniek, Tektoniek, Metallogenetica, Minero- genetica, enz. Isotopic Age map of Peninsular India Geotechnical Map of India Metallogenic Minerogenetic map of India Tectonic Map of India Mineral Map of India Domein experts en basiskaart, andere geinteresseerden verspreiding Staatskaarten verschillende schalen afhankelijk van grootte Geologie en minerale hulpbronnen Geological and Mineral map of States and regions Planners, beleidsmakers, academici en anderen Ontwikkeling, planning en onderzoek Districtskaarten verschillende schalen afhankelijk van grootte Multithematische ruim- telijke informatie District resource maps Planners, beleidsmakers en anderen Beleidsbeslissingen betreffende het management van natuurlijke bronnen en gevaren in de districten Mariene kaarten verschillende schalen Verspreiding van zee- bodemafzettingen; magnetische anomalieen Sea bed sediment map Olie sector basiskaart, olie- exploratie Internationale kaarten verschillende schalen Geologie en minerale hulpbronnen; tektoniek Geological and mineral map of Bhutan Geology of Schirmacher Wolthat Region, Central Dronning Maud land, Antarctica Tectonic map of South and East Asia Geological Map of South and East asia alle geinteresseerden Verspreiding van geo logische informatie Kaartveld gedefinieerd door grenzen van het geologische relevante gebied Regionale kaarten I 250.000, I I min, I 2 min Geologie en minerale hulpbronnen, structuur, aerogeofysica, litho- stratigrafie Lithostratigraphic Map of Aravalli Region Geological Map of Himalayas Integrated aerogeophysical en geological map of Kolar schist belt Domein experts en andere geinteresseerden basiskaart Minerale zone kaarten I 50.000 Geologie van belangrijke en veelbelovende minerale zones Mineral belt maps Ondernemers in de mijnbouwsector planning van exploratie Kolenveld kaarten Geologie en gedetailleerde ligging van kolenaders Geological map of coal fields Ondernemers in de energiesector planning van exploratie Kaartveld gedefinieerd door grenzen van topografische kaartbladen Kwadrant kaarten I 250.000 Geologie en minerale Geological Quadrangle maps hulpbronnen Domein experts en andere geinteresseerden Inventarisatie, ver spreiding, onderzoek 23

Kartografisch Tijdschrift | 2003 | | pagina 25