24 November: Lezing van de heer H. Vermeulen over „De Karto- grafie van het Leidingenkadaster". 29 November: Diësvergadering met o.a. voorlopig verslag van de lustrum- en de lustrumboekcommissie. Na afloop receptie in de Nieuwe Prins en diner in sociëteit „De Koornbeurs". 1955 1926 Februari: Excursie naar Engeland (Een verslag hiervan vindt men elders in dit boek). 2, 3 en 4 April: Bezoek van Zweedse geodetische studenten aan Delft. 14 Mei: Excursie naar de gemeentelijke landmeetkundige dienst te Rotterdam. 2 Juli: Vergadering. 27 Juni16 Juli: Zomerkamp te Stroe. (Kampcommissie: H. H. de Groot, G. L. Strang van Hees en M. Tienstra). 1 September: Benoeming van prof. ir G. F. Witt tot hoogleraar aan de Technische Hogeschool. 26 en 27 SeptemberHerdenking van het vijftigjarig hestaan van de Technische Hogeschool. 29 September: Ontvangst van de eerstejaars. 19 October: Vergadering, waarna voetbalwedstrijd ouderejaars eerstejaars. 7 November: Voordracht, geïllustreerd met lichtbeelden door de heren ir P. M. Upperman en ir A. J. Voshaar over: „Ervarin gen van de geodetisch ingenieur bij de Britisch Colonial Sur veys in Nigeria". 9 November: Excursie naar het ruilverkavelingsgebied Beltrum bij Ruurlo (Gld.) o.l.v. prof. ir G. F. Witt. 16 November: Gewone ledenvergadering. Besproken werd lustrum viering; C.C.-motie betr. ontwerp Hoger Onderwijswet. 24 en 25 November: Viering 15-jarig hestaan van „Snellius"! Programma Donderdag: Opening Lustrumrede. 160

Lustrumboek Snellius | 1955 | | pagina 167