Ten geleide Met een gevoel van vreugde reikt de redactie U dit boekwerk toe. Samengesteld ter gelegenheid van het 15-jarig bestaan van het Land meetkundig Gezelschap „Snellius", heeft dit Lustrumboek vele maan den een actieve rol gespeeld in gedachten en daden van de redactie leden. Daarbij zijn problemen van tijd en ruimte hen niet bespaard geble ven, F)aar te meer was de boeiende kopij een bron van blijvende inspiratie en een verlichting van de druk in het gedacbtenlabyrint van het driemanschap. Bij de samenstelling hebben wij voortgebouwd op de inhoud van het vorige Lustrumboek, gebruik makend van de zichtbare ontwik keling van vak en werkkring. Het mengelwerk brengt U, waarde le zer, nader in contact met het leven in „Snellius". Voor de leden en oud-leden zal het de herleving van goede herinneringen brengen. Een woord van bijzondere dank richten wij aan allen, die aan de totstandkoming van dit boek hebben meegewerkt. Speciaal gaan hierbij onze gedachten uit naar de auteurs, die ons hun gewaardeerd© bijdragen deden toekomen. De redactie is verheugd U tevens een waardevolle reeks adverten ties te kunnen voorleggen. Wij spreken de wens uit dat dit boek het begrip en de band tussen de studenten en de geodeten uit de practijk moge vergroten en ver stevigen. De nieuwe spelling kon helaas niet meer bijtijds tot in alle uit hoeken der pagina's ingevoerd worden. Tenslotte brengen wij hier een woord van dank aan drukkerij van der Drift, voor de prettige samenwerking en de goede uitvoering van het boek. De redactie: P. A. Boerstra. H. J. Buiten. G. L. Strang van Hees. 5

Lustrumboek Snellius | 1955 | | pagina 6