19 5 7 15 januari 23 januari 16-23 februari 20 maart 1 april 10 april 7 mei 9 mei 24 juni 23 september 16 oktober 21 oktober 6 november 11 november 18 november 27 november 23 december Lezing door Ir. J. H. Dijkhout over „De Andesexpeditie 1956". Lezing door Ir. A. J. van der Weele over „De fotogram- metrie bij de Rijkswaterstaat". Excursie naar Parijs. Lezing door de heer H. E. Outmans over „De werkzaam heden bij het Bureau voor buitengewoon landmeetkun dig werk van het Kadaster". De Hongaarse geodetische studenten doen hun intrede in het Landmeetkundig Gezelschap „Snellius". Algemene ledenvergadering. Excursie naar de sterrenwacht te Leiden. Afscheidscollege van Prof. Dr. Ir. F. A. Vening Meinesz. Opening van het tweede zomerkamp in Gronsveld. Ontvangst van de eerstejaars. Excursie naar de N.V. Philips5 Telecommunicatie In dustrie te Huizen. In de zaal van de Sportstichting winnen de ouderejaars met 11-0 van de eerstejaars een wedstrijd zaalvoetbal. Lezing door Ir. P. J. Bakker over „Het werk van de geo detisch ingenieur bij de gemeente55. Algemene ledenvergadering. Filmvoorstelling verzorgd door het Ingenieursbureau Kaufmann. Vergadering en bestuurswisseling. In het bestuur nemen zitting: J. J. E. Pöttgens, voorzitter; E. M. Slotboom, secretaris; P. Westerbeek, penningmeester. Officiële opening van de „Snelliuskamer" in het Labo ratorium voor Geodesie. Viering van de 17e Dies Natalis van het Gezelschap. Lezing door Ir. J. G. D. Moonen over „Oriëntering door schachten door middel van de aligneermethode". 251

Lustrumboek Snellius | 1960 | | pagina 252