1960 27 januari 17 februari 29 maart 7 april 11 april 6 mei 23 juni 27 juni 26 september 17 oktober 19 oktober 2 november 8 november 26 november 30 november 1 december 2 december Lezing door Dipl.-Ing. S. Herschdörfer over „Landmeet kundig werk in olie-exploratie en -exploitatie". Algemene ledenvergadering. Excursie naar de Deltawerken. In het bijzonder werd de werking van het plaatsbepalingssysteem getoond. Lezing door Dr. H. Th. Verstappen over „Foto-inter pretatie ten behoeve van geologie en landbouw". Benoeming van de tentoonstellingscommissie. Excursie naar Ahrend Fijnmechaniek te Rijswijk. Algemene ledenvergadering. Opening van het tweede zomerkamp te Borger. Ontvangst van de eerstejaars. Voetbalwedstrijd ouderejaars-eerstejaars. Uitslag 7—1. Algemene ledenvergadering. De lustrumcommissie maakt de plannen voor de lustrumviering bekend. Het nieuwe bestuur wordt gekozen en moet zijn werkzaamheden voorlopig aanvangen als excursiecommissie. Excursie naar de Optische Industrie „De Oude Delft". Lezing door Klaas Dijkstra over „Mijn aarde is vlak". Opening van de tentoonstelling „Kartografie van Neder land" in het Prinsenhof te Delft door Ir. A. Baron Kraijen- hoff. Lezing door Mr. B. van 't Hoff over „C.R.T. Krayen- hoff (1738-1840), de Vader van de Nederlandse Staf kaart". Buitengewone vergadering ter gelegenheid van de vie ring van het vierde lustrum van het Landmeetkundig Gezelschap „Snellius". Benoeming tot Erelid van Mr. J. H. Jonas, Prof. Ir. G. F. Witt, Prof. Ir. G. J. Bruins. Aanbieding van het derde lustrumboek. Plechtigheid te Leiden op de plaats waar Willebrord Snel van Royen ongeveer 350 jaar geleden heeft ge woond en gewerkt. Galadiner in restaurant „Hoornwyck" en galabal in het Laboratorium voor Geodesie. 257

Lustrumboek Snellius | 1960 | | pagina 258