RIJKSCOMMISSIE VOOR GEODESIE LANDMEETKUNDIG GEZELSCHAP „SNELLIUS" 311 Deze Rijkscommissie is ingesteld bij K.B. van 5 oktober 1937 nr. 52 en heeft de volgende doelstellingen 1. het onder haar auspiciën laten uitvoeren van geodetische werkzaamheden; 2. het desgevraagd geven van advies aan takken van Rijksdienst; 3. het vertegenwoordigen van Nederland in bijeenkomsten en bij werkzaamheden van wetenschappelijke organisaties op geodetisch of aanverwant gebied. Samenstelling Prof. R. Roelofs, voorzitter. Prof. Ir. W. Baarda, secretaris. Prof. Ir. G. J. Bruins Prof. Ir. E. G. W. A. Geuze Prof. Dr. G. J. A. Grond Prof. A. Kruidhof Prof. Dr. J. H. Oort Prof. Ir. J. H. G. Schepers Prof. Dr. Ir. W. Schermerhorn Prof. Dr. J. G.J. Scholte Prof. Dr. Ir. F. A. Vening Meinesz en verder ambtshalve: Th. K. Baron van Asbeck - Chef der Hydrografie W. F. den Hengst - Directeur van de Topografische Dienst Mr. Ir. S. M. Meelker - Hoofd van de Directie Kadaster en Hypotheken Prof. Dr. J. Veldkamp - Hoofd van de 5e afdeling van het K.N.M.I. Ir. C. J. Warners - Hoofddirecteur van het K.N.M.I. Ir. A. J. van der Weele - Hoofd van de Meetkundige Dienst van de Rijkswaterstaat Het Gezelschap „Snellius" stelt zich ten doel de uitbreiding der kennis en de be hartiging der studiebelangen van de ingeschrevenen voor de studie van Geode tisch Ingenieur aan de Technische Hogeschool. Bestuur: M. Tienstra, voorzitter G. G. van Wijnbergen, secretaris W. Meinema, penningmeester Secretariaat: Kanaalweg 4, Delft, tel. 24950, toestel 564 Postrekening: 104832, ten name van de penningmeester te Delft

Lustrumboek Snellius | 1960 | | pagina 312